Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem engedi megvenni a...

Miért nem engedi megvenni a GTA Trilogyt PayPallal? Másnak ís volt ilyen? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Végre felkerült a GTA több nap után, meg akarnám venni de hiába van több mint 100.000 Ft a PayPalomon (és a játék "csak" 20.990-be kerül) nem engedi véglegesíteni a kifizetést, mert valami idióta kártyát akar. Ezt írja: "Nincs finanszírozási forrás hozzáadva a PayPal-számlájához. A folytatáshoz adjon hozzá egy kártyát."

Lecsekkoltam, 102.053 Ft van a PayPalomon, szóval ez amit ír baromság. Nem mellesleg több mint 3 éve használom a PayPalt, ebayen meg hasonló helyeken, mindig tudtam eddig fizetni vele, sose kért ilyen hülyeséget eddig. Ez mitől lehet? Illetve hogy lehetne kikerülni? Többször próbáltam, nem enged át ezen a baromságon, így ki se tudom fizetni és ergo le se tudom tölteni a játékot.



2021. nov. 15. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Először is úgy tudom paypal vásárlásnak van 1 limitje, ami felett külön engedélyeztetni kell bankban(vagy paypaé-on? már nem emlékszem).


Másodszor pedig nem maradsz le sokról. K#rva optimalizálatlan lett és tele van bugokkal a játék. Képzelj el 1 GTA 4+Cyberpunk 2077 fuziót(4-es optimalizálatlansága s cyperpunk bugtengerével). Ha mégis megvennéd szerintem várj még vele pár hetet. Hátha addigra jobb lesz, meg ugye karácsonyi leárazások is lesznek hamarosan.

2021. nov. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj hozzá egy bankkártyát, ez sima biztonsági dolog csak, én pl Okoslottóra szoktam feltölteni PP-vel de az si csak úgy engedi ha van kártya is csatolva, hiába nem arról vonja le.
2021. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Fizettem már nagyobb összeget is, sose volt gond. Az meg hogy milyen a játék nem érdekel, pénzkeresetre lesz, azaz befektetés,. tudom hogy szar lett, de nem ez érdekel, attól még meg kell vennem.

#2 Nincsen bankkártyám, azaz van de soha a büdös életben nem használtam, azt se tudom hol van és mi a száma. Nem tudom minek az nekik mikor egyrészt eddig sosem kérték, másrészt pont azért akarok PayPallal fizetni hogy ne kelljen a bankkártyát használnom, kényelmesebb és biztonságosabb is így.

2021. nov. 15. 01:14
 4/4 anonim válasza:
Írtam privátot közben, ha nem baj hogy bugos lehet van egy ötletem.
2021. nov. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!