Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új Star Wars Battlefront...

Az új Star Wars Battlefront játékok közül melyiket válasszam, ha az offline / single player élmény érdekel?

Figyelt kérdés

A régi Battlefront játékokban nagyon szerettem az offline csatákat, botokkal / botok ellen. Elvoltam vele, a multiplayer gyötrelmei nem értek így el engem, chill játék volt.

Instant action, capture the flag, területfoglalós, és a Battlefront 2-ben még ilyen Galaktikus hódító mód is volt amit egyedül tudtam játszani.


Az lenne a kérdésem, hogy ez az új Battlefrontokban miképpen működik? Tehát ha így teljesen offline élményt akarok magamnak szerezni, melyiket válasszam, és az mit nyújt, mivel nyújt többet, mint a másik része?


Itt nyílván az új Battlefront 1 és 2 játékokra értem.



2021. nov. 26. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a régi Battlefront játékokkal már nem tudok játszani, mert ultrawide 21:9-es monitorom van, és azokra nincs ilyen támogatottság, az egyetlen megoldás pedig széthúzza a HUD-ot és nagyon ocsmánnyá teszi a játékot :(
2021. nov. 26. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 2. részben van egyjátékos mód.
2021. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az is csak rövid 5-6 óra talán az egész, mondjuk egyszer kellemes, bár önmagában ezért fizetni kár, én is azért toltam mert volt ingyen epicen.
2021. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SWBF2-ben, Van arcade mod.. ott offline tudsz botok ellen csatározni, illetve vannak kihívások is. A Star Wars Battlefront 2 ajánlom a figyelmedbe. S igen, van benbe kampány, ha másért nem azért megéri kitolni, mert kánon
2021. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# nem a story érdekli a kérdezőt
2021. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A legjobban az a része tetszett a régi battlefront 2-nek, hogy indítottam egy játékot, és én lettem a jedi / sith :D És mehettem gátlástalanul kaszabolni az ellent.

Ilyesmire számíthatok ebben a játékban?


Tehát akkor ha jól értem, 2 offline mode van.

1: Egy 4-5 órás story, amit megéri végig tolni.

2: Arcade mod, ami olyan hogy botokat rak be.


Az arcade modon belül vannak játékmódok? Tehát értitek, ilyen get the flag, bázis foglalós, stb?


A jedi rendszer hogy működik benne? Tehát nyílván gondolom nem úgy mint a régi BF2-ben, hogy megkapod és GG, mehtetsz 30-40 kill/sec sebességgel gyakni az enemyt..

2021. nov. 27. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy windows 11-en megy az új BF2? Úgy olvastam nem megy rajta mert errort ír ki :O
2021. nov. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!