Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megér xbox one-t venni?Csak...

Pisti csak kérdése:

Megér xbox one-t venni?Csak egy játékot játszom!

Figyelt kérdés
Fortnite-ozni szeretnék,de nem engedhetek meg magamnak nagyobb osszeget egy gépre igy arra gondoltam hogy veszek egy xbox one s hozzá billentyűt plusz egeret meg egy 60hz-s monitort.a kérdésem az lenne mivel már az uj generacios xbox ok vannak igy később is tudok ezen játszani ugyan ugy jonnek ki updetek erre a konzolra is? Más játék egyáltalán nem érdekel igy nem látom ertelmét hogy egy uj generáciost vegyek.

2021. nov. 28. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy,ugy tudom hogy ezek a konzolok 60fps re kepesek igy 60hz -s monitornál nagyobbat venni felesleges vagy van ételme ennél feljebb is menni?
2021. nov. 28. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így egyáltalán nem éri meg (szerintem).
2021. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De miertnem ?Nemjonnek mar frissitesek a xbox one ra? Nekem nem szamit ha nem viszi az uj jatekokat csak egyet de az késobb is
2021. nov. 28. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megfelel az igenyeidnek, akkor siman megeri.

En is joforman egy játékot toltam éven át egy 9+ éves gepen. Ennyit arrol hogy a gamer gépet evente fejleszteni kell.

Monitorbol nem kell 60 hz-nel nagyobb konzolhoz.

Viszont a frissitest vedd ugy mint szerencsejáték. Nem lehet tudni elore hogy mikor szűnik meg a konzol, akár a játék támogatása.

2021. nov. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha Fortnite miatt vennél gépet én a Series St javasolnám. Tudom, hogy az One jóval olcsóbb, de több probléma is van vele rövid és hosszútávon. Az egyik, hogy a gép az előző generáció leggyengébb konzolja és ez a legtöbb játékon nagyon meglátszik. A Fortnite nagyon jól van optimalizálva rá a lehetőségekhez képest, DE https://www.youtube.com/watch?v=ALQJB1asbwM sohasem fog normálisan futni. 600p és 900p között mozog, az fps meg összevissza. Ha egy játékkal akarsz játszani és főleg egérrel és billentyűzettel (ami miatt ugyanilyen emberek ellen fog rakni a gép) akkor ennél nagyobb hátrányból nem is indulhatsz. A második természetesen a frissítés kérdése, bár nem hinném, hogy az Epic feladna egy sokmilliós platformot, de egyértelmű, hogy ha a jelenlegi chiphiány megszűnik akkor rengetegen fognak váltani és nem garantált, hogy nem szüntetik meg a játékot a régi gépeken.


Ezzel ellentétben a Series St mintha csak Fortnite és társai F2P játékokra tervezték volna (persze lejátszik minden mást is). Olcsó (107e is szoktam látni) és erős. A Fortnite esetében két mód közül lehet választani amik nem összevissza ugrálnak:

1200p 60fps

1080p 120fps

Ezzel már tudsz úgy egerezni, hogy nem kapsz fejfájást. Mellékesen a Series S támogat HDMI2.1et, HDRt, VRRt (ha ilyet tudó monitort veszel az még jobb, mert elsimítja az esetleges ingadozásokat a jövőben is).


Én Series Xre várok, de nagyon szeretek Fortniteozni és ha csak azzal szeretnék játszani tuti Series St vennék. Egy ilyet, de szerintem ez a csomag USA exkluzív: [link]

2021. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes infókat akkor mindenképp a series s lesz.már csak monitort kell vadásznom de azt használtan nèzek akkor a series s hez elég egy fullhd 60hz?
2021. nov. 29. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár kérdéssel lentebb valaki keresett monitort Fortnitehoz és Series Shez úgyhogy csak belinkelem: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11469853..


Természetesen vehetsz olyat ami csak 60Hzet tud, de... kb ugyanazt tudnám mondani mint az One és Series esetében :)

2021. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Series S-t szerintem mindenképp használtan vedd. Én már láttam 150€-ért is és ennyiért mind ennél jobb vétel.
2021. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a pár éves komplett használt gépek mindig filléres árakon mentek a hardverapro.hu-n, nézz szét ott, kétlem hogy ez a fortnájt nagyon nagy gépigényű lenne.
2021. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!