Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » I ez a csaj a Lol-bol?

I ez a csaj a Lol-bol?

Figyelt kérdés
[link] Most kezdtem el csak jatszani, szoval legyszi ne kapjatok szet erte hogy nem tudom 😅😅 Mi a neve es ki o? Jatszhato karakter? Mindent tudni akarok rola 😳

2021. dec. 26. 11:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ki
2021. dec. 26. 11:54
 2/11 anonim ***** válasza:

Visszafelé kereséssel megtalálható hogy Debonair Leona a karakter (skin?):

[link]


Itt azt írják hogy 1350 RP

[link]

2021. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Leona a hős neve, ez egy kinézet rá.

Leonát meg tudod venni azt hiszem 4800 blue essence-ért, szóval ingyen is játszható ha kigyűjtöttél annyit. A skin az nem ingyenes, az valódi pénzbe kerül sajnos.

Elég könnyű mechanikailag, ő egy tankos support (csak supportnak jó alsó ösvényre, sehol máshová nem), van egy rakás cc-je (képessége, amivel mozgásképtelenné teszi a hősöket). Nagyrészt kezdők is elboldogulnak vele, de szerintem unalmas, és azért kis játéktudást is igényel. Az a gond, hogy ő egy ilyen all in közelharci karakter, szóval rájuk kell menni, kábítani, stb... Sokszor tankolnod kell, esetleg feláldozni magad a csapatért. Kezdőknek én semmilyen melee (közelharci) hőst nem ajánlanék. Simán csak azért, mert könnyebb megszokni a játékot ranged karakterekkel.

2021. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Helyette jó és könnyű ranged supportok: Lux, Morgana, Soraka

Jó lövészek: Miss Fortune, Ezreal, Caitlyn

Jó tanács: Ezeken kívül semmit ne játsz PvP-ben, amíg nem vagy legalább level 20.

Még jobb tanács: Gyakorolj intro meg kezdő botok ellen, fölösleges a PvP a sok smurf játékos miatt. Ők csak azért élnek, hogy bevigyenek kis accounton egy Yasuot, Zedet, Master Yit, stb és elverjék a tényleges kezdőket. Gyakorolj sokat botok ellen (CO-OP), ott tudsz is tanulni, és bármilyen hőst amit enged pickelni kipróbálhatsz, mert nincs tétje.

Még egy jó tanács: Attól, hogy egy hős olcsó, még lehet sz*r és nem kezdőknek való. Inkább tartalékold a kék esszencet, minthogy ilyen fos Ryze, Warwick, Nunu stb-t vegyél... Két 450-es hős van amit megéri megvenni, az Ashe és Soraka. Sok sikert és jó szórakozást!

2021. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg amúgy aram-ozgathatsz is sokat, az egy nagyon fun játékmód, mindenki random hőst kap. Persze ott is lesz pár smurf, de sokkal élvezhetőbb és lényegesen gyorsabb meccsek vannak mint a riftben
2021. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat! 🥰
2021. dec. 26. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, amúgy Sivir is nagyon megéri a 450-et. Egyik legerősebb late game carry. Viszont azért nem ajánlanám, hogy játssz vele, sem az Ashe-el, mert eszik a manát, főleg a Sivir. Presence of mind kell rájuk mindenképp, és sok esetben egy múramana, vagy az a másik kék item. De amíg nem tudod hogy kell rúnákat beállítani, addig ne vidd őket. Amúgy az Ashe sokat is volt nerfelve, brutálisan gyenge most.
2021. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2021. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi bullshit tanács, te jó ég!


1. Ha kezdő vagy a tökmindeggy a meta mert nem azon fog múlni a játék. Tehát lényegtelen milyen champ csak tetszen és élvezd vele a játékot.


2. Inkább role szerint dönts! Szereted az assassinokat vagy a mage-ket, esetleg a lövöldözést szereted, talán bemenni a csata közepére mindenkit agyoncsapni, megölhetetlenül tankosnak lenni, hátsó sorokból gyógyítgatni boostolni a teammatet. Marha sok champ van marha sok stílus erre majd ráérzel.


3. Aram rendkívül sokat segít megtalálni a mained. Én személy szerint ha nem kaptam volna egyszer aramban Settett akkor nem tudom mi lenne most velem.


4. Menj csak PvP, botok ellen semmit nem fejlődsz. Szerintem már egy silveresnek is van olyan játéktudása meg mechanikája, hogy 1v5 nehezebb botok ellen is easy win.


5. Ne azt nézd mennyibe kerül egy champ, mert 6300-ért tudsz venni kayn, pyke, yone, quiyana féle solo 1v9 champeket, vagy Rellt(esetek nagy részében hasznosabb az ellenségnek), és 450-ért is vehetsz warwickot(q-ja mai napig legbugosabb spell, ahogy leköveti a mobilityt?)

Master yi, vagy amumut akik elég keményen 1v9.


6. Sokszor hasznos a mute all, mert sok a salty boiii!

2021. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én jókat írtam, nem kell letámadni. Alacsony szinten tele van minden egyes meccs smurfökkel, 40-45 perces szenvedős szürke képernyős game-nek ha enemyben van smurf tuti lose lesz a vége, semmit nem tanul. Szerintem level 20-ig semmi értelme riftben játszani. Én is írtam az aramot, mert az jó. Egy kezdő pedig igen is sok sokat fejlődhet botmeccseken. Rell egy trágya champ, Qiyana pedig b*szott nehéz még haladó kezekben is, miért pont ilyeneket ajánlsz? Minden assassin nehéz, és ha közelharcos karikkal játszik, csak feed lesz a vége, ami elveszi a sikerélményt.
2021. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!