Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » I ez a csaj a Lol-bol?

I ez a csaj a Lol-bol?

Figyelt kérdés
[link] Most kezdtem el csak jatszani, szoval legyszi ne kapjatok szet erte hogy nem tudom 😅😅 Mi a neve es ki o? Jatszhato karakter? Mindent tudni akarok rola 😳

2021. dec. 26. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Annyit módosítok, hogy lehet rossz példakat hoztam, de ezek jutottak eszembe, de ezek tényleg erős champek. Rell pedig nem useless, nagy tévedés, csak érdemes lehet először dodgeolni thresh hookot, vagy a cait Q!

Normálon lényegtelen mi történik mert nincs tétje a játéknak. Viszont kifelejtettem gyakorláshoz a practice toolt mint option. Lehet gyakorolni combokat refreshelni tudod a flasht meg az ultit ezért nem kell perceket várni hogy újra megpróbálhasd. Tudsz farmolást gyakorolni, kiteolást, mimdent! Qiyana összes combóját meg lehet tanulni 3 hét alatt animation cancelekkel, flashel aktív itemekkel. Qiyana megint csak példa volt de rivennel, akalival vagy fiorával is megtudod ugyanezt csinálni. És kezdő szint, nem is feltétlen kell tudni menőn játszani. Dia-ban ugyanúgy feedelnek, nehogy azt hidd, hogy ott jobb.


Egy PvP alapú játék. Miért játszanál botok ellen?? R6-ban, vagy egy PUBG-ban is botok ellen kéne játszani??

Nem tudom miért gondolod a közelharcot nehéznek, sokkal könnyebb mint kiteolni. Meg ha ajánlani kell mondok 3 champet minden rolera kezdőknek:

Top: Shen(jó makrót igényel, többet fogsz figyelni minimap, safe lane, könnyű trade)

Renekton(ha megakarsz tanulni topozni kötelező)

Darius(ez lane, ez win)

Jg-amumu(behind a team? Nem baj öt emberes amumu engage és ez teamfight ganker)

Nocturne(mindenhol ott vagy)

Kayn(sok adatot kell tudni hozzá, rúna kék/piros, build kék/piros, clear kék/piros, fordított build, stb, de nem nehéz, viszont soloQ egyik legjobb junglere, talán csak rengar, lee jobb soloQ de azok nehezek)

Mid-zed(megtanulni a perfect aggresiont zeddel jól lehet mert safe a lén és ha balul üt ki akkor sincs probléma, de mondhattam volna fizzt vagy leblancot is ide)

Malzahar

Pantheon(megfelelő roamolás kitanulásához)

Adc-tristana(lvl 2 powerspike)

Miss fortune(nehezebb elrontani a kombót mint jól csinálni)

Jhin(menő karakter secondary role mainem

Supp: Naut(engage)

Yuumi(naggyából 15 gombnyomással win, komolyan mondom...)

Lux(poke mage, könnyű még is sok a béna lux)

2021. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!