Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért 60 FPS? league of legends

Miért 60 FPS? league of legends

Figyelt kérdés

league of legends játékban az elsö párnapban meg volt a 240fp,

de valamiért most nem tud 60fps felé menni.

Megnéztem, nincs le korlátozva nem tudom mi lehet a hiba.



2022. jan. 10. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jött új update? Minden update-bn elcseszerintenek valamit. Meg minden update-val nő a gépigény is valamennyivel.


Közvetlen kábelen játszol vagy Wifi-n?

2022. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közvetlen kábelen játszom

igen jött update és a gépigény pedig nem lehet baj

rx 580

ryzen 3600

2022. jan. 10. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Driverből sem került rá vsync?
2022. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem már a 10 fps sincs meg.

De ez nem gátol meg abban hogy tryndamerel leszedjem a turreteket.

2022. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem WoT-nál fordult elő olyan, hogy egyik napról a másikra leesett az fps-em random időközönként 200fps-ről, 60-80fps közé, ilyenkor általában megoldotta egy gép újraindítás.

Ezért elgondolkodtam, hogy mi változott a gépen az adott időben (mert a WG épp nem update-elt semmit), megnéztem a driver-eket (nem jött friss azóta), a windows frissítéseket, de az se volt... majd rájöttem, hogy telepítettem egy core games nevű dolgot, hogy barátokkal tudjak játszani egy kicsit, (pihenésképp nem WoT) ami igazából nekem nem is jött be annyira, de hát a barátokért mindent, tudjátok :D Ezt letöröltem, és mindent ami vele járt. Érdekes mód azóta stabil újból az fps-em WoT-ban. Mivel nem igazán fogott meg a Core games, ezért nem kezdtem el nyomozni, hogy mivel zavart be, de a lényeg, hogy megoldotta a törlés a problémát :)

Szóval történnek érdekes dolgok... Te gépeden nem változtattál valamit? Egy update nem hiszem, hogy ekkora gépigény növekedést jelentene bármelyik játéknál, bár...

2022. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!