Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed EUW szerverről...

Mi a véleményed EUW szerverről? (League of Legends)

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kétszer annyi játékos mint EUNE-n , és magasabb a színvonal.
2022. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nagyot csalódtam. A színvonal szerintem még rosszabb... Sokkal több AFK, több ping probléma, ragequit, flamelés stb. Nagyob Toxikussák. Nem értem, hogy lehetséges ez, de eskü rosszabb, mint EUNE. Haverom nemrégátvitte accját EUNE-ről EUW-re. Ugyan ezen a véleményen van ő is. Mindkettőnk angolja felsőfokú kb, nem velünk van a probléma. Én elo-m plat ő pedig Dia 2.
2022. jan. 17. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván magasabb lesz a pinged, mivel messzebb a szerver :)
2022. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétszer akkora játékosbázis, kétszer annyi trollt is jelent
2022. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bejem ping ugyan annyi pontosan, nint EUW-n. Mindkét szerver nyugat euban van. EUW - Amszterdam, EUNE - Frankfurt.
2022. jan. 17. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem EUNE 28-30 ,EUW 30, NA 110

Érdekes hogy NA ennyi pingel is szépen játszható, és eddig jók a tapasztalataim. Mivel elég nagy az időeltolódás, nappal hosszabb a várólista, ugye mert ott akkor éjszaka van és fordítva.Párszor írtam hogy EUNE player vagyok, nem foglalkoztak vele.

2022. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oh, lehet majd kipróbálom NA-t is akkor. Habár az elvileg EUNE-nél is szarabb xD
2022. jan. 17. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi alapján kapjuk meg az ilyen embereket, de én euw-n vagyok és nekem ott jobb, mint eune-n.
2022. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!