Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lego videójátékokat gáz...

Lego videójátékokat gáz felnőttként játszani?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A világ primitívebb felén egy felnőttnek mindennel gáz játszani. A normálisabb felén meg bármivel játszhat egy felnőtt. Furcsa mód az előbbi országok tele vannak frusztrált, depressziós emberekkel, az utóbbiak meg boldog és egészséges emberekkel. Vajon miért?
2022. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg felnőtt játszik videójátékokkal, többek közt én is. :) Természetesen én nem tartom gáznak, ha meg más annak tartja, azt lesz@rom. :D Én ma munka után Rocket League-et fogok játszani :]


35/N

2022. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nwm tudom, de nekem hamar herótom lett a legó játékoktól. Tök látványos meg "izgalmas" meg hangulatos meg "változatos" (legalábbis eleinte annak tűnik) de pont a kreativitását nem élheti ki raja az ember mivel minden le vam scriptelve.
2022. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel téged egy számodra ismeretlen ember véleménye ebben? Ha azt mondom, szégyelld magad miatta, akkor most azonnal abbahagyod? Vagy csak suttyomban játszol?


Mindenki azt csinál szabadidejében, amit szeretne (és lehetőleg törvényes kereteken belül). Ha neked a LEGO videójáték ad megnyugvást, kikapcsolódást, akkor játsszál vele. Ha fafaragás iránt érzel vonzódást, faragj fát (eszközök, dísztárgyak stb). Felnőttként nehogy már netes megmondóemberek döntsék el te mit csinálhatsz meg mit nem.

2022. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem, egyáltalán nem gáz. Én gyerekkorom ota szeretem a legot, így a videojátékokat úgyszintén. Már nagyon várom a Lego Star Wars: The Skywalker Saga-t is. Ahogy elnéztem elég baszó lesz az eddigiekhez képest 🙂.


36/F

2022. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég játszottam a lego batmant, és tervezem újrajátszani a lego star warsokat is, nincs benne semmi gáz xD

22f

2022. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!