Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF 2042 szeritnetek ingyenes...

BF 2042 szeritnetek ingyenes lesz?

Figyelt kérdés

Több oldalon is megjelent a napokban, hogy az EA egyik fejese azt nyilatkozta, hogy annak is van esélye, hogy Free to Play modellre vált az eddigi úgy néz ki legnagyobbat bukó Battlefield.

Szerintetek meg merik ezt lépni?

Igazából ugye ez csak azok miatt kérdés, akik megvették, hogy nekik miként jönne ez ki, hogy kifizették, aztán pár hónapos játékkal mások meg ingyen játszhatnak.



2022. jan. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ingyen sem fogok játszani azzal a fossal :D de hát gondolom a mikro tranzakciók miatt jobban megérheti kiadni.
2022. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálam sincs tervben, még nyilt béta után mondtam vissza az előrendelésem. Inkább csak arról a vélemények, hogy vajon ezt meg merik-e lépni, mert szerintem azért nem kis balhé lenne belőle, hogy másnak meg fizetnie kellett.


PUBG esetében is volt elvileg belőle azért egy kis negatív hang, pedig az már több éves játék, ez meg csak 2 hónapos durván.

2022. jan. 21. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ mennyien fogják otthagyni ezért a játékot és mennyien fogják vissza kérni a pénzüket plusz milyen botrány lesz ebből. Gondolom mennyire örülnek neki azok akik jó pénzért meg vették. Át b*sszák a saját játékos bázisukat. Ezek után tudod kinek van kedve ezzel játszani. Nem kösz.
2022. jan. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az első játék ami f2p lenne.

Akim meg vettek a recept szerint kapnak pár egyedi dolgot vagy prémium státuszt, oszt kész.

2022. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a történelem egyik legnagyobb bukása ez a szar. :D


Vegyétek meg egy doboz cigi árért a BF4-et és sokkal jobban jártok! A 2042 után még a BF5 is mérföldekkel jobbnak tűnik.

2022. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!