Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of...

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Clear Sky és a Call of Prypiat-hoz melyek a legjobb grafikai módok, melyek mostani szintre hozza a képi világot külön-külön?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet nem fogsz találni. Meg amúgy is, a S.T.A.L.K.E.R. játékokban sosem a grafika volt a lényeg, hanem az atmoszféra. De ha mindenképp grafikahuszárkodni akarsz, akkor Lost Alpha.
2022. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az atmoszférához kell a grafika is..

De már a ShoC is elég szép volt önmagában. Én le voltam tőle elsőre nyűgözve anno mikor megjelent.

lehet a maiakhoz képest már nem olyan szép.. nem vagyok annyira képben naprakészen.

2022. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Shadow of Chernobyl-hoz Autumn Aurorát tudom ajánlani, az atmoszféra meg fog változni tőle őszivé, viszont nagyon illik hozzá és tényleg gyönyörű nameg hangulatos.


Ha nagyon az elérhető legfejlettebb grafika érdekel akkor tudom még ajánlani az Anomaly nevű standalone Stalker modot. Ez a Call of Chernobyl nevű szintén standalone, amúgy a 3. Stalker Call of Prypjat feljavított enginejét használó sandbox modnak egy újabb független ága, sokak szerint a létező legjobb. Itt te választod meg a karaktered frakcióját, te választasz küldetéseket is, illetve mindhárom rész + a kiadatlan térképek is bennevannak, szabadon bejárhatóan. Gyakorlatilag sandbox a Zónában.

2022. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 A Priboi Storyban azt imádtam hogy az meg koranyarat varázsolt a zónába, zöld fű, levelek a fákon, virágok mindenütt. El tudtam veszni az olyan részletekben ahogy a lemenő nap narancs fényében a falevelek árnyéka mozgott a falakon. :)


De cserében az éjszaka leple alatt nem "mertem" elindulni az Agroprom telepéről. :D :D

2022. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!