Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metro Exodusban végig...

A Metro Exodusban végig ennyit pofáznak/ végig ennyi scriptelt jelenet lesz mint az elején? Meg ez is tele van jumpscarenel?

Figyelt kérdés

Ez a szabad világ is eddig abban nyílvánult meg hogy eljutottam egy épületig, amiben a szokásos Metro cső fps működik.

Kint meg folyamatosan respawnolnak az ellenségek, nem nagyon látom értelmét.



2022. jan. 30. 20:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul akkor kb még az Aurorát sem találtátok meg... Amúgy sok szöveg, attól független hogy mint FPS is egy remek játék lett, a történet iszonyat jó lett benne, szóval érdemes a szövegre is figyelni, ez teszi fel a pontot az i-re, nem melelsleg néha az sem mindegy miként dönt az ember és erre is itt-ott céloznak, hogy miként kéne az adott helyzetben viselkedni, ki az akit illene pl életben hagyni stb.
2022. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan játékra számítottál ahol folyamatosan darálni kell az ellenséget akkor ez nem az a játék, de ettől függetlenül egy nagyon jó és izgalmas játék, amely egy nukleáris katasztrófa után játszódik.

Az egyik kedvenc játékom a Metró imádtam mindegyik részét.

2022. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát, eddig nem sok beleszólásom volt a játékba, ráadásul rögtön az elején belefutottam az Az Anna bug ba: [link]

Elment egy óra mire a redditen megtaláltam a megoldást:

Annyira scriptelt az egész hogy ha nem hagyom hogy ő lőjje le a lényeket, lefagy a nő.

Aztán elment negyed óra azzal hogy mindenki Atyomot isteníti, utána a fszfej parancsnokot kell hallgatni megint negyed órát.Egy töltőképernyő minimum egy perc.

Aztán a vonatos script után megint pofázás negyed óráig.

A táj szép, de csak van hogy eljuss az egyik csőből a másikba.

Nem tudom mi az az Aurora, ezeket a fekete szrokat lövöm, de nem tudok területet felszabadítani mint pl a Days Gone ba, ja és 2022 ben nem tud úszni a pali.

Nem tudom, főleg így a Last of Us 2 után ez elég karcsú.

Minden téren.

2022. jan. 30. 21:17
 4/33 A kérdező kommentje:
A Last Of Us 2 be is van történet, meg poszt apokaliptikus, meg minden, de ez kb kajak ugyan olyan mint Ps3 on volt.
2022. jan. 30. 21:22
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Most lőjük le a történetet? Úgymond szakaszonként is van egy-egy nagyobb beleszólás a dolgokba amiknek a végeredménye a játék befejezését fogja eldönteni.

Azt mondjuk nem tudom hogy jön ide a Days Gone mikor egy totál más stílus, ennyi erővel autóversenyezni sem lehet benne, pedig a Forzában lehet, akkor ez is minusz pont a Metrotól nem?


Úszni meg olyan dolog, hogy az a valóságban sem menne sugárvédelmi felszerelésben meg 20kg-nyi fegyverrel rajtad.


Az Aurora meg maga a vonat.

2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Meg Anna n kívül kb mindenki úgy fest mint egy x360/ps3 as arc.
2022. jan. 30. 21:26
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem a te játékod, ennyi és kész.
2022. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam mondani, hogy ha ennyire nem tetszik, akkor ne játssz vele aztán kész. ( X360/PS3 -ra pedig annyit, hogy illik picit feltekerni a grafikát és akkor szép lesz, mert azhogy kinek mennyire tetszik a játék egyedi izlés kérdése, de az viszont tényként ekzelt dolog mindenhol, hogy jelenleg a top 3 legszebb játék között van az Exodus )
2022. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

A Days gone is hasonló műfaj, csak pepitában: poszt apokaliptikus, és vannak táborok, túlélők, tudsz területeket felszabadítani, valóban open world. A táborokat fejlesztheted, stb, stb.


Open world túlélő játék egy poszt apokaliptikus környezetben mindkettő.


Itt ugyan azt a scriptelt szrt érzem mint az első Metronál.



Lődd ki a fényt, lopakodj a gagyi AI elől, a gunplayről meg ne is beszéljünk.


Legszívesebben az elején főbe lőttem volna a parancsnokot, az anyjának pofázzon hogy mit csináljak. :D


A The Last Of Us 2 ben is sok a párbeszéd, de azokat élveztem, és az arcok is végletekig kidolgozottak.


Ez ahhoz képest egy x360/ps3as játéknak elmenne végülis..

2022. jan. 30. 21:42
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem úgy érezni, hogy valójában nem is a kérdés volt a lényeg hanem csak vitát akarsz generálni.

Megkaptad a választ: nem tetszik, játssz mással, ennyi.

2022. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!