Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metro Exodusban végig...

A Metro Exodusban végig ennyit pofáznak/ végig ennyi scriptelt jelenet lesz mint az elején? Meg ez is tele van jumpscarenel?

Figyelt kérdés

Ez a szabad világ is eddig abban nyílvánult meg hogy eljutottam egy épületig, amiben a szokásos Metro cső fps működik.

Kint meg folyamatosan respawnolnak az ellenségek, nem nagyon látom értelmét.



2022. jan. 30. 20:46
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Én a Destiny 2 be azt útàlom hogy anno, megvettem a díszdobozost, az összes dlc vel együtt.

Kb 30ezer ft ért megjelenés körülm

Szerintem a fő kampánya a Red War minden idők legjobb fps kampánya volt.


Aztán free to playt csináltak belőle, törölték az összes korábbi tartalmat, a Red Wart, és a dlc ket is.


Majd most vehetsz hozzá missionöket. Pl Shadowkeep, stb, stb..Ez a Witch Queen is 20as körül érkezik.


De kérdezem én.

Ha egyszer megvásároltam AZT a Deatiny 2t, végig akartam vinni amúgy újra, akkor tűnt fel hogy semmi sincs



Nem illett volna meghagyni a megvett tartalmakat? Vagy nem lett volna etikusabb, ha már így történt, hogy a korábbi vásárlók ingyen megkapják az új tartalmakat? Vagy valami'?


A PUBG is ingyenes lett, de ők gondoltak erre, mindenki aki megvette anno, kapott extra öltözékeket, és játékbeli pénzt, G coint, nem B coint ami semmit se ér


Ezek ellenére is azt mondom hogy mint fps, jó.


De a Red War volt szerintem az egyik legjobb fps kampàny.

Ja, meg kicsit ez is pay to win, nagyon sokmindenhez kellenek nehezen megszerezhető tárgyak, amiket valódi pénzzel instant megvehetsz.

2022. febr. 5. 09:55
 32/33 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor ez mi, ha nem rablás?

Kifizetek valamit, és eltűntetik.

De ők megtehetik, de ha egy random ember ellop egy csokit a boltból már megy az eljárás.

2022. febr. 5. 09:57
 33/33 A kérdező kommentje:

[link]


Imádtam ezt a játékot, és egész egyszerűen törölték, lényegében ez lett volna a Destiny 2.


Ezt vettem/ vettük meg.

2022. febr. 5. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!