Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metro Exodusban végig...

A Metro Exodusban végig ennyit pofáznak/ végig ennyi scriptelt jelenet lesz mint az elején? Meg ez is tele van jumpscarenel?

Figyelt kérdés

Ez a szabad világ is eddig abban nyílvánult meg hogy eljutottam egy épületig, amiben a szokásos Metro cső fps működik.

Kint meg folyamatosan respawnolnak az ellenségek, nem nagyon látom értelmét.



2022. jan. 30. 20:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Én már túlléptem rajta, de jo látni hogy másnak sem valami nagy szám ez a game. :)


Szerintem is unalmas, a karakterek, Annát leszámítva előző generációsak, az irdatlan hosszú párbeszédek érdektelenek, súlytalanok, az open world meg annyiban merül ki hogy egyik építmény csőrendszeréből a másikba mész. A Grafika meg, szép, de nem különösebben szebb mint mondjuk a Fallout 4.

A Last of us 2 után meg egyenesen nevetséges az egész, mesterséges intelligencia, gunplay,grafika, történet, minden téren.

De szerintem tartalomban , open world ben is,még az említett Fallout 4 is köröket ver rá.

Az ellenségek ugyan azok, megtisztítani nem lehet területeket, tehát értelme sincs lőni őket..meg tele van ez is idegesítö jumpscare ekkel.

Az előzetesek alapján többet vártam.


Ez kb olyan mint a Last Light, csak kicsit többet tudsz kint lenni.


Én inkább elkezdtem másodjára a Last of Us 2t.

2022. febr. 4. 17:35
 22/33 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem a last of us-t a Metrónak pedig nem az open world a lényege valószínűleg egyáltalán nem játszottál az előző részeivel. A Last of Us sem egy open world játék még annyira sem, mint a metró. Mindkettő főleg story cső játék és a Last Of Us főleg lopakodó game.
2022. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

De, játszottam sanjos, máskülönben honnan tudnám amiket leírtam, pl a sok jumpscaret, vagy azt hogy a Last Light elején is kilehet menni.

A könyv sem valami nagy szám szerintem, a játék meg aztán tényleg túl komolyan veszi magát.


A Last of us 2 ről beszéltem, ami openworldösebb' mint ez, és minden téren jobb is.De mivel a bokájáig sem ér fel ez a fos, inkább másik példát mondok.


A Fallout 4 is van ilyen szép, meg valahogy az a történet is jobban érdekelt.


Szerintem ez, A Metro széria legalább annyira túlhypolt mint a God Of War hack n slash.


Értem a lényegét, szar fegyverekkel kell killódni, figyelve a levegőre, játszani a fénnyel, meg lőni ezeket a fekete szrokat, meg hallgatni a bszott sok szöveget mintha valami hűdenagy sztori lenne.


A régieket is akkor vittem végig mikor nagyon nem volt más, ez egy fos játék, ennyi.

2022. febr. 5. 00:46
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha tudtad, hogy ilyen a játék minek játszottad ki a többi részét is, miért is vetted meg a többit, ha az első sem tetszett nem is értem. :D

Ezek a játékok mind külön kategória + a last of us és a metró is főleg story alapú játék ha nem bírod ezt a kategóriát minek állsz neki újra és újra?

2022. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Különbség annyi hogy a Last of us története érdekelt, (még HBO sorozat is készül belőle, annyira jó)csak úgy mint a

Death Strandingé.


Sokféle játékot szeretek, a Detroit is bejött, annak is jó volt a sztorija is.


Mondtam hogy nem volt más, akkor vittem ki őket, az Exodus meg szabadságot ígért az előzetesek alapján, meg akciós volt, ennyi.

De elfogadtam már mondtam hogy valakinek bejön, meg már LOIS2t nyomom megint, csak a srácot jól lemonuszolták, ezért írtam még ide. :)

2022. febr. 5. 01:03
 26/33 A kérdező kommentje:
LoUs2*
2022. febr. 5. 01:04
 27/33 A kérdező kommentje:

De sokminden másban is csalódtam a ps4 éra alatt..


A teljesség igénye nélkül pl a Fallen Order is egy

Assassins Creed, Dark Souls, Titanfall, Tomb Raider hibrid izé lett, a történet jó, csak a gameplay innen onnan összelopott valami.


De azért volt pár nagyon jó játék is.

2022. febr. 5. 01:10
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted az open world gameket akkor pl ott van a Horizon Zero Dawn ráadásul most jön a második része (egyenlőre) csak ps-re a Horizon Forbidden West. Először őszintén szólva nekem nem jött be a story-a, de aztán nagyon meg tetszett. :D
2022. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

A kedvenc műfajom a soulslike, de a történetalapú játékok közül nálam a Death Stranding a top.


A Fallout open worldjét szeretem, meg mondjuk a Red Dead Online ét, Skyrimét, ESO ét, a Witcher 3 ét, stb..mert azok tele vannak élettel, npckkel, questekkel..

Elhiszem a világukat, beszippantanak..


Amúgy mielőtt megjelent a HZD elvoltam tőle ájulva, de megmondom őszintén, azt 5. jére sem sikerült végigvinnem, vagy pár órán át továbbvinni, annyira gyerekes tech-demo. Általában rögtön ki is kapcsolom ha meglátom ezeket a robot dínókat legelészést imitálni

:D


Vagy mintha a patakokból innának :D


Meg, ugyan már, nagy high tech robotok, és nem látnak meg a fűbe, nincs bennük egy hőérzékelő :D


Az emberek meg mit esznek? Azt a pár kóbor nyulat? Vagy a piros bogyókat?


Meg hogy vannak települések, emberi kolóniák, oda miért nem mennek be ezek a bszó robotok mindenkit kinyírni, miért csak az utunkat keresztezik? :D


Szerintem kb 8 éveseknek való játék.


Meg semmilyen kihívás sincs benne, a ból b be simán ellehet futni, mert egy Idő után nem követnek.


Akkor inkàbb Destiny 2, vagy Eso, igen, azok mmok, de sokkal érdekesebbek.

2022. febr. 5. 01:49
 30/33 anonim ***** válasza:

Destiny-vel az a baj, hogy már azt sem lehet tudni melyik kieg az aktuális, vagy mit kell megvenni mit nem kell megvenni. Elején mikor még bnetes volt játszottam vele viszonylag sokat, mikor átkerült Steamre valahogy rá is untam, aztán tavaly év végén néztem hogy esetleg újra nekiállni, aztán mikor ránéztem, hogy hány kieg vagy mi jött ki azóta hagytam inkább. Mert elgalább valahova kiírnák, hogy ha a teljes játékélmény akarod akkor mit kell megvenni elég utolsó kieget vagy mindet külön külön meg kell stb.


Említett ESO esetében ugye ott van az utolsó kiegnél mindig hogy tartalmazza a korábbiakat, íg totál egyértelmü.

2022. febr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!