Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew Valley magyar felírat?

Stardew Valley magyar felírat?

Figyelt kérdés

Üdv. Gondolkodom a játék megvételén, már csak a feliraton múlik a dolog. Ugyebár a Steam azt írja hogy van hozzá magyar felírat. Ezzel kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem.


1. Valóban van magyar felírat? Mivel már láttam olyat ahol ott volt szintén, DE nem volt benne. Vagy pedig fordítva, hogy nem jelezte de volt benne.

2. Ha tényleg tartalmazza akkor az rendes fordítás vagy valami szutyok félkész/gépi mint pl a Rimworld-nél?


Lehetőleg olyanok válaszát várnám akik játszanak is a játékkal, tehát van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban. A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2022. jan. 31. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 86 órám van a steames verzióban. Igen, van benne magyar nyelv, és rendes fordító által készített, nem gépi szutyok.
2022. febr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó reggelt. Köszönöm szépen a gyors választ. Tehát akkor rendesen, végig le van fordítva? Csak mert Rimworld esetében hamar visszatérítést kellett kérjek. Igaz hogy van benne magyar nyelv, de csak nagyon részleges... Nekem pedig halálom az olyan játék amibe csak félig/gépi magyarítás van. Ne érts félre, tudok angolul, de ha lehet inkább anyanyelvemen élveznék 1 játékot.
2022. febr. 1. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Jópár hónapja már, hogy utoljára játszottam, de úgy emlékszem, hogy "magában" a játékban minden le volt fordítva, talán csak a beállítások menüben volt elvétve egy-két angolul maradt felirat, de lehet, hogy azóta azt is javították már.

Amúgy nem vesztesz semmit, ha megveszed, letöltöd (alig 600 mega az egész játék), és ha nem jön be, akkor repülhet a refund.

2022. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!