Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » God of war 2-ben más is...

God of war 2-ben más is gondolkozott már ezen?

Figyelt kérdés
Ugye a God of war 2 végén mikor Kratos végez a moirákkal (a végzet irányítóival) akkor utána képes lesz vissza menni az időben arra a pontra amikor Zeusz keresztül szúrja őt az olümposzi karddal és így újból megküzdhetett Zeusszal.Ezután pedig ha jól tudom máshova is vissza ment az időben és ott talákozott Gaiával.A kérdés viszont az ha akkor képes volt vissza menni az időben akkor miért nem ment vissza arra a pontra az időben amikor véletlenül megölte a feleségét és a lányát, hogy megmentse őket a fiatalabb önmagától?

2022. febr. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavaros maga a sztori a játéknak, és ezt a pontot (amikor idő utazik) egy csomó fórumon meg kérdőjelezik...vagyis rengeteg vita alakult ki belőle. Én csak az új részével játszottam, de magát a történetet én is ismerem. De én ott el akadtam felfogásban..hogy amikor saját magát szúrja le a 3 végén hogyan mászik le a hegyről és hogyan kerülünk mi északra :d


Sok mindenre nem adtak még választ...vagy nem is akarnak.

2022. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért utálom, ha időutazós szálat erőltetnek egy sztoriba.
2022. febr. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!