Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy sikerült a Dying Light...

Hogy sikerült a Dying Light 2, mennyire jó a grafika PC-n, mennyire jó a sztori, mennyire éri meg úgy összességében (youtube videókat néztem, de nekem mintha visszalépés lenne a grafika, a szinkron meg átlag alatti, a többi nem tudom) szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
A grafikán mindenki látja, hogy nem 2022-es szint, hanem kb. 2015-ös a gépigény meg nevetséges...
2022. febr. 5. 19:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki látja? Hát szerintem elég szép lett, ráadásul még elég jól is van mellé optimalizálva.
2022. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom vannak benne szép részek is, nem tudom miért a hiányosságait láttam elsőre, de az RT bizony eszi a vasat.
2022. febr. 5. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
RT az minden játékban érezhetően megfogja, nem nagyon lehet vele mit kezdeni.
2022. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A krafika szerintem sem a legszebb 2022-ben ennél azért sokkal szebbek is vannak. 60 eurót szerintem egyáltalán nem ér meg. A story meg a szokásos.
2022. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Far Cry 6 is szebb ennél, pedig az alatt sem egy új engine megy. Az RT dobja meg a látványt, anélkül elég gyenge szerintem, de ahhoz meg vas kell, nem mintha az RT lenne a vágyálmom csak az ad ennek az egyszínű játéknak valami plusz látványt, ennyi. De vannak régebbi címek amik többször szebbek és mégsincs ekkora gépigényük. Pl. Gears 5, Resident Evil: Village, Wolfenstein: The New Colossus
2022. febr. 5. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a játék szép, de nekem azon a téren sose voltak nagy elvárásaim. Meg ahogy mások mondták, jól van optimalizálva.

A sztori az elég szarnak tűnik. Úgy van megírva mintha egy általános iskolás csinálta volna, nagyon bénák és nem természetesek a konvók.

Parkour meg sokkal rosszabbnak tűnik mint az első játékban az új stamina system miatt. Nem is értem, hogy ki gondolta hogy ez jó ötlet lenne. A játék részben a parkour miatt a leghíresebb, és legsikeresebb, erre beleraknak a folytatásba egy olyan rendszert ami limitálja a mozgást. Nevetséges.

2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az mit jelent, hogy frakciók ellensúlyozatlanok?
2022. febr. 7. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
En psn tolom 155cm 4kba. A grafika sokkal jobb mint az 1be. Nekem bejon a jatekmenet is, a stamina is eleg meg am is fejlesztheto mint kb minden. Lesz vagy 3-4 het mire mindent kimaxolok
2022. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már sikerült pár nexusmods-ot kombót összevágni, hogy olyan legyen a látvány & harc: mint 2019-ben az E3-on, mert ott patikább volt minden látványilag mint ez megjelenéskor, főleg a színek...


-No Post Process Effects

-Dying Light 2 Enhanced v1.6 by Razed

-ULTIMATE E3 ReShade

2022. okt. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!