Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt Resident Evil...

Vannak itt Resident Evil játék fanok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem az életem egy meghatározó része a Resident Evil játékok szériája. (leginkább a régebbi játékok és remake epizódok, de az újabbakkal sincs semmi bajom) Az összes részét többször ki játszottam, az összes filmet láttam már és még a könyveket is kiolvastam. Szinte függője vagyok a játéknak.. Van instám, facem, viberem és annyira jó lenne hasonló emberekkel beszélgetni (esetleg coopban játszani xbox oneon) Arra gondoltam, hogy lennének-e hozzám hasonló emberek, akik szívesen beszélgetnének róla?


28/F



2022. febr. 5. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2022. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Az eletem legelso jateka a Resident Evil 3 volt meg. 2003-ban jatszottam vele eloszor, mikor megcsak 6 eves voltam. Azota a legtobb fo jatekot es sok mellek jatekot kijatszottam

Top 5 kedvenc jatekom:

1. Resisent Evil 3

2. Resisent Evil Outbreak file 1 es 2

3. Resident Evil 4

4. Resident Evil 2

5. Resident Evil Code Veronica

(majd irok tobbet ha erdekel)

A filmekbol az elso eleg jo a tobbit, meg a legujabbat sem szeretem.

Konyveket nem olvastam viszont vannak kulfoldi YouTube csatornak akik sok mellek infoval lattak el.

2022. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én UTÁLOM a horrort, mind játékokban, mind filmekben, de a Resident Evil valamiért tetszik, vagyis az 1-2-3-4-5-6 tökre tetszett nekem, az 1-2-3-4 kicsit ijesztőbb de én inkább kalandjátéknak mondanám mintsem horrornak, az 5-6 meg tök jó akció játék, de a 7-8 at egyáltalán nem toltam és nem is akarom, mert az már túlságosan is horror mintsem kalandjáték... Fura mód a Revelationst is kijátszottam ami kicsit parább, meg a RE2 remaket is, ami hát helyenként parás volt, de még így is egész jó volt, de mondjuk az Amnesia vagy Outlast vagy Evil Within-el sose játszanék :D
2022. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!