Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Soha nem lesz már olyan jó a...

Soha nem lesz már olyan jó a God of War mint régen?

Figyelt kérdés
Régen azért élvezhető kis játék volt, nem tudom most teljesen át ment ilyen Kalóz,Gladiátor,Viking.-be, anno amiért meg szerettem már nem azt produkálja a Santa Monica Studio…

2022. febr. 21. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Soha. Gigantikus siker volt a legutóbbi, tehát ezt fogják folytatni. Csekély ár az igazi rajongók szemen köpése azért, hogy cserébe kétszer annyi új rajongót szereztek.
2022. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha meg ugyanolyan maradna akkor menne az, hogy megint egy rókabőr.

Sikeres így is bpven, szóval nincs itt gond.

2022. febr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Milyen rókabőr?

Egy kalap S7@r

2022. febr. 22. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tehetek róla hogy nem sikerült értelmezni: Ha nem változtatnának rajta akkor ezért panaszkodnának....
2022. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem játszottam a régi God of war játékokkal, de ez az új elég gyenge lett. Nem igazán érzem mitől lett ekkora siker. Nagyon egyhangú és monoton az egész, túlnyújtott. És a története se emlékezetes, de azért vannak jó pillanatai.
2022. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
értem*
2022. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 eszes0613 ***** válasza:
89%
Sajnos nem. Mikor elkezdtem ezt a 2018-as förmedvényt, elborzadtam. Hiába a jó grafika, az ellenfelek egysíkúak, a játékmenet pocsék. Kratos kitakarja a terepet, a támadásokat úgy jelzik mint az fps-ekben.. Hiába a "megható" (valójában ÉRTELMETLEN) történet. (Arteus=Loki:tehát Kratos levarta Odin nejét, és csinált 1 féltesvért Thornak???) Végig az volt az érzésem, hogy más játékot csináltak, csak mikor a főszereplő készült, valaki felvetette, hogy ez sokban hasonlít a God of War-ra, és AKKOR dőlt el legyen (az addig névtelen APA) Kratos.. A cím pedig "őtletessen God of War (2018...)A róka őr duma hülyeség(az Accession, na az annak tűnt) Simán megtarhaták volna megszokott hack and slash stílust, a QTE- két, a kamera kezelést, a BOSS fight-okát, újításnak elég lett volna az új világ /újabb (isteni cselszővésből eredő) konfliktus. De nem.Középszerű tps/action/rpg-évé kellett silányítani egy bejáratot Ip-ét. És sajnos akik most látták első alkalommal Kratost mind elszálltak, milyen jó game... Úgyhogy nekünk maradtak a mélyhangú vizímadarak(basszhattyúk) - (Direkt nem "tj" - vel írtam).
2022. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#2: Tévedés, mert PONT a rajongók azok, akik nem rinyálnak a változtatásokért, ők ugyanabból akarnak egyre többet. Saját tapasztalatom szerint akik istenítik az új God of Wart, azoknak a többsége nem is játszott az előző részekkel. Akik odavannak a harcrendszerért, azok sosem játszottak a DmC-vel vagy a Bayonettával. Ők csak egyszerű alkalmi játékosok, akiknek a szép grafika meg a filmszerűség a legfontosabb.
2022. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a 7-es egyáltalán nem is értette miről szól a játék : D

A GOW 4 és a GOWR messze a legjobb játék amivel valaha játszottam. Nem csoda, hogy a Ragnarök és az Elden Ring volt az a két játék, amire kb mindenki szavazott a GOTY-ben

2023. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam anno a régi részeket,de nekem nem jött be ez az agyatlan hack and slash stílus,az újabb részek sokkal értelmesebbek...
ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!