Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 nehézségi szintek?

The Witcher 3 nehézségi szintek?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy a negatívumok mellett, mi a pozitívuma ha nehezebb szinten kezdenék játszani?

[link] Itt utána néztem a nehézségi szinteknek de csak a "hátrányokat" láttam. Mármint ha nehezebb szinten játszok akkor nem kapok plusz arany/item drop rate-t vagy jobb minőségű felszerelést, vagy BÁRMI pozitív bónuszt? Mert ha csak ezek a negatívumok vannak akkor szerintem elég lesz nekem a normal/hard a very hard helyett.


Illetve bármelyik nehézségi fokon "végigjátszva" a játékot elérhetővé válik a NG+? Vagy csak ha Hard/very hard-on viszem végig?


Segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2022. márc. 3. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nehézségi szint csak "önszívatás", semmiféle előnnyel nem jár, sőt!

Bármilyen nehézségi fokon elérhető a NG+.

2022. márc. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a gyors választ. Akkor normal elég is lesz nekem. :D
2022. márc. 4. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a legnehezebbem játszottam elsőre, és nem volt bajom arany és felszerelés szempontból. Annyi az egész hogy a csaták hosszabbak lehetnek, és kicsit jobban oda kell figyelned, hogy mennyi sebzést kapsz mert hamar meghalhatsz, de am szerintem nem volt olyan nagy dolog. Pozitívum nem nagyon van, max annyi, hogy vállon veregetheted magad, hogy mekkora gamer vagy, illetve ha steamen játszol, akkor kapsz egy achievementet érte, ami jelenleg az összes játékos 3.5%-nak van meg. Biztos van ps trófea is érte, de nem tom hogy az statisztikailag mennyinek van meg.

Jó játékot!!

2022. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!