Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két kérdésem is lenne Minecraf...

Két kérdésem is lenne Minecraftal kapcsolatban. Ha látod ezt a kerdést és tudod a választ kérlek ne habozz mert nagyon szükségem van rá. Többi lent. ?

Figyelt kérdés

1. Hogyan lehet szaporítani a falusiakat? Annyit tudok, hogy kenyeret kell nekik dobni. Dobtam is nekik kenyeret, de lehet hogy nem eleget ezért csak szivecskéztek, de nem lett gyerekük. Ha tudjátok hogy ez miért van akkor légyszives válaszoljatok.

2. Láttam már olyat hogy valaki a veteményesébe falusit rakott. Lehet olyat csinálni, hogy én is rakok egyet és begyűjtse nekem és mondjuk berakja egy chestbe a szénát?



2022. márc. 14. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

1. kell még sok ágy és munkaállomás blokk, de ágy az mindenképp.

2. sajnos nem lehet

2022. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves #1 köszönöm a válaszodat

Raktam le a kicsinek +1 ágyat de úgy se született mi lehet a gond? Több kaját kell adnom nekik? Azt is hallottam hogy sok ajtót kell lerakni ez így van?

2022. márc. 14. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen verzióban játszol? Ha 1.14 felett, akkor 2 dolog kell a kis villagerhez: ágy, es kaja.

Legyen több ágy mint falusi (tehát ha van 2 falusid, akkor legyen legalább 3 ágyad). Az agyak felett legyen legalább 2 blokk hely (rá tudjanak állni)

Adj nekik fejenként 3 kenyeret, vagy 12 répát/krumplit.


A szénát nem tudod így gyűjteni, de vannak falusiakkal működő szénfarmok nézz rá youtubeon. Angolul lesz a legkönnyebb ha tudsz.

2022. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindig a legújabban. Köszi a hosszú választ akkor lehet hogy az volt a gond hogy nem hagytam helyet az ágyak fölött. Na most kipróbálom.
2022. márc. 14. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtós verzió a régebbi verziókban ment, mert a napszakok változásához mérte a falusi születését, pontosabban azt, hányszor nyitott ajtót. Tudod reggel ki a házból, sötétedéskor meg be a házba, azt számolta neki. Ha több ajtót raktál le és azt csapkodta akkor hamarabb pottyantottak kis falusit.
2022. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ. értem
2022. márc. 14. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Na sikerül közben?
2022. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
régen az ajtóban csinálták meg a dolgot, nem az ágyban
2022. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Barbárok, állva, ajtóban?
2022. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 néztem youtuberól egy olyat hogy csinálok egy répaültetvényt lerakok két villagert és két komposztálót, bezárom őket és akkor elvileg maguktól fognak párosodni addig amíg van elég ágyuk ezért raktam oda nekik vagy 30at. Még nincs kész ezért nem tudom hogy működni fog-e de majd leírom ide mert ma fogom befejezni.
2022. márc. 15. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!