Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két kérdésem is lenne Minecraf...

Két kérdésem is lenne Minecraftal kapcsolatban. Ha látod ezt a kerdést és tudod a választ kérlek ne habozz mert nagyon szükségem van rá. Többi lent. ?

Figyelt kérdés

1. Hogyan lehet szaporítani a falusiakat? Annyit tudok, hogy kenyeret kell nekik dobni. Dobtam is nekik kenyeret, de lehet hogy nem eleget ezért csak szivecskéztek, de nem lett gyerekük. Ha tudjátok hogy ez miért van akkor légyszives válaszoljatok.

2. Láttam már olyat hogy valaki a veteményesébe falusit rakott. Lehet olyat csinálni, hogy én is rakok egyet és begyűjtse nekem és mondjuk berakja egy chestbe a szénát?



2022. márc. 14. 10:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés. Hoztam random falusiakat egy faluból. Az összes normálisan fel tud venni munkákat kivéve egy zöld ruhás. És még tradelni sem akar. Ez miért van?
2022. márc. 15. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a zöld ruhás az a nitwit, az nem is fog soha munkát felvenni, sem tradelni, de párosodni azt tud.
2022. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!