Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy Tippmix szelvényen van...

Ha egy Tippmix szelvényen van 10 meccs és 250 az Odds, akkor kb. mekkora lehet a matematikai esély a győzelemre?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
250-es oddsnál??? Gyakorlatilag 0. :)
2022. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én nem vagyok otthon a témában, de apukám most nyert egy ilyen szelvénnyel, amin ekkora volt az Odds. És az a bajom, hogy 300 forintot tett fel tétnek…

Pedig ha a teljes megtakarításomat feltettük volna erre, akkor most gazdagok lennénk.


Persze nem lehet ezzel kalkulálni, gondolom hogy nagyon kicsi rá az esély, hogy egy ilyen szelvény bejön… Ráadásul már tavaly volt egy hasonló nyereménye.


Csak érdekelt, hogy nagyjából mennyi az esélye az egyhez hogy egy ilyen szelvény bejön.

2022. márc. 20. 19:10
 3/11 A kérdező kommentje:

A régebbit azt 200 forintért játszotta és 238,49 volt az eredő odds. Azon csak 4 meccs volt…


Így nyert 47.700 forintot.


Ha feltettük volna 1 milliót. Akkor az 238.5 millió lenne :/

2022. márc. 20. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen így, ilyen kis téttel rosszabb nyerni mint veszíteni.
2022. márc. 20. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint 75 000-et nyert? (300 x 250 = 75 000)
2022. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5.


A mostaninál nem tudom a pontos oddst, csak annyit mondott, hogy kicsivel még magasabb is volt az odds mint az előző “hihetetlen” nyereményénél (amit fentebb írtam).


Meg a nyereményt sem tudom pontosan, mert külön élünk, de igen, valószínűleg ilyen 75,000 körüli összeg lehet.


Neki ez egyébként sok pénz, mert rokkantsági ellátásból él, meg adok neki egy havi 100-ast kb.


Szerencsére nem akkora gambler, de heti 1-2 alkalommal szokott játszani.


Nekem viszont ezek a pénzek nem számítanak soknak és persze örülök a szerencséjének, de ez a 2 odds nagyon magas, úgy hogy meg is lett játszva… És hogy ilyen kicsi téttel, kicsit úgy érzem magam, mintha kihúzták volna a lottó számainkat, akkor amikor nem játszottuk meg Őket (szerencsére ilyen azért nem történt.).


Csak simán rossz belegondolni, hogyha mondjuk adok neki rá 1 milliót, akkor most teljesen más életet élhetnénk mindketten és ez tényszerű…


Persze “tudom”, hogyha feltennénk egy ekkora összeget, akkor bezzeg nem jönne be (valószínűleg) egy ilyen valószínűtlen szelvény.

2022. márc. 20. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Végül is egy szelvényre 200-300 Ft az nem sok. Csak kell hozzá türelem, mert ha pl. hetente játszik ekkora oddsokkal, kb. évente 1x jön be.
2022. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon gyorsan állj le.

Gratulálok édesapádnak, de értelmes ember egy ilyen nyeremény után SEM GONDOL ARRA, hogy milliót tegyen fel tétnek. Teljesen egyértelmű, hogy ez egy nagyon, nagyon esélytelen szelvény, ami általában egy embernek egyszer sem jön be az életében, és valószínűleg nektek sem lesz több ilyen.


Ez ilyen 0.2% körüli eséllyel bír.


Lehet sportfogadni, k*rva jó dolog, én is imádom, de ezek nagyon rossz gondolatok, hogy bejön egy ilyen, és te sajnálkozol hogy nem millióval tettétek...

2022. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Pedig ha a teljes megtakarításomat feltettük volna erre, akkor most gazdagok lennénk."


Ja, meg a génkészleted negyede omnibusz lenne.

2022. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Amit mondasz/írsz teljesen értelmetlen, mivel max 400e forintig terjedő esetleges nyereménnyel tehetsz csak fel tétet kézi szelvényen. Hiába raknál fel 99.900 Ft-ot (mivel ez a max kézi szelvénynél), ha a szorzód túl magas meg se tudod kötni a fogadást, szóval erről ennyit.

Ha külső fogadó oldalon kötöd meg, akkor meg le kell adózni a nyeremény után, de előbb sírtál volna hogy elbuktad az 1 milliót, mintsem nyernél vele.


Amúgy meg teljesen értelmetlen ezen gondolkodni, ennyi erővel "mi lett volna ha pont azt az 5 számot játszom meg ötös lottón mikor 3 milliárd volt a főnyeremény"? Semmi, mert a hangsúly a feltételes módon van, HA.

2022. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!