Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még Minecraft szervert...

Érdemes még Minecraft szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van-e még értelme Minecraft szervert nyitni? És ha igen akkor milyet? Esetleg valami oldschool szerver?

2022. márc. 29. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, attól függ mi a célod vele kapcsolatban.. Régen én is rengetek szervert csináltam 1.8.2 azóta sokat változott a játék, régen nagyon kiemelkedőek voltak a SkyPvP szerverek. Most, hogy mi a helyzet nem nagyon tudom, nem játszom már MC-vel..


Az ilyen BedWars meg hasonló dolgok, nem tudom mennyire komoly konfigolást igényelnek. Régebben egy HungerGames is komoly konfigolást igényelt.

2022. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Kinek? Ha magadnak és a baráti körödnek, persze. Ha 100-200-X fős nagy szervert akarsz, az más kérdés.

2. Mit akarsz rá? Sima survival, vagy telekrendszer, minijátékok stb? Sokjátékos minijáték szerverhez remélem nagyon jól tudsz kódolni java-ban, vagy ismersz ilyen személyt, mert az tényleg notepad++ -ban gépelgetős mutatvány lesz bekonfigolni.

3. Milyen minecraftot akarsz? Az alap MC, vagy valamilyen modolt verzió (pl Tekkit, vagy egyedileg összerakott stb), ez se mindegy.

4. Mi a célod vele? Szórakozás? Pénzkereset? Retrózás? Az se mindegy.

2022. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!