Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2, Revenant vagy...

Guild Wars 2, Revenant vagy Necromancer?

Figyelt kérdés
Mindkettő kaszt nagyon tetszik, megvan az összes kieg, de nem tudok választani közöttük. Kipróbáltam mindkettőt, felhúztam 30ig mindkettőt, és abba a problémába estem, hogy nem tudom eldönteni melyikre szánjak több időt. Tanácsokat, segítséget, szempontokat, pro-kontra érveket szeretnék kapni miért pont egyik vagy másik kasztot lenne érdemesebb húzni.

2022. ápr. 14. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre sem itt, sem máshol nem fogsz érdemi választ kapni.

Itt azért nem, mert a gw2-t játszók és a gyíkhut használók halmazának metszete igen picurka.

Máshol - GW2 fórumokon - meg azért nem, mert nincs jó válasz. GW2 szépsége pont az, hogy nincs jó kaszt. Vagy jobb. Azzal játssz, ami szimpatikus, ami tetszik, ami jól esik, ami örömet okoz, szórakoztat, kikapcsol.

2022. ápr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Egy olyan játéknál, ahol az endgame tartalom kimerül a ruhák gyűjtögetésében, nem sok értelme van stratégiai-játéktechnikai tanácsokat adni.
2022. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy megvetted mindhárom kiegészítőt, amikor még el sem döntötted, melyik karakterrel akarsz játszani. De ha már megtetted, kaptál érte három Level 80 Boost-ot; azzal kipróbálhatod a karaktereket 80-as szinten időkorlát nélkül, csak a mapot nem hagyhatod el.

A másik hely, ahol szintén kipróbálhatod, a PvP lobbi. Itt ugyan csak target golemek vannak, viszont tetszőleges stat-kombinációval és elit specializációval püfölheted őket. Ha hozzászoktál valamelyik karakterhez, akkor be is ugorhatsz meccsekre.

2022. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végső soron rajtad áll, mindegyik profession teljesen életképes, és inkább a személyes preferencia számít, hogy melyikkel játszanál szívesebben. Nincs olyan, hogy egyiket érdemesebb, mint a másikat. A lvl 80 booster kipróbálását tudom ajánlani, bármelyik karaktereddel ki tudod próbálni a lvl 80-as contentet mielőtt eldöntöd hogy elhasználnád-e rá a boostert. Úgy kicsit mélyebb betekintést kaphatsz arra, melyik milyen.
2022. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Revenant szerintem egy kezdőnek nagyon nehéz lenne, a necromancer viszont jó választás. Én is azzal kezdtem már majdnem egy éve és nekem nagyon szimpatikus class. Power reaperként szerintem simán lehet boldogulni mindenhol. Nézz videókat youtubon és ami fontos: olyannal játszd a játékot ami tetszik, ne azzal amire a tobbseg azt mondja hogy jó.
2022. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ja, annak idején vért izzadtam, mire az Engineer karakteremmel 100%-oltam a világtérképet, aztán indítottam egy Mesmert, és mint kés a vajban, úgy hasítottam vele végig a játékon.
2022. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!