Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Túlélő játékok a vadonban?...

Túlélő játékok a vadonban? Amik hasonló feelinget adnak, mint a Túlélés törvényei c. sorozat?

Figyelt kérdés

A Green Hell pl egész közel áll, de még sem olyan jó.

Ami fontos, hogy a kraftolás ne legyen ennyire megkötve. A legnagyobb problémám az szokott lenni, hogy sablonok alapján kell épitkezni és nem önállóan kreativan kell megoldani a dolgokat.

Olyasmi épitési rendszer kellene, mint a 7Days to die, vagy a Minecraft. Viszont ezekben meg nem a vadonban való túlélés a lényeg.

Ötletek?


2022. ápr. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Subnautica 1-2

The Forest

Vallheim


Vagy Steam-en írd be hogy survivor mint tag és sokat ki fog adni.

2022. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én korábban a Stranded Deep túlélős játékot játszottam.

Ebben lakatlan szigeteken kell túlélni és kiutat találni az óceánról. Különböző anyagokból építhetsz magadnak házat. Ha rákeresel Google képkeresőben, hogy "Stranded Deep houses", akkor láthatod, hogy házépítés terén mit enged a játék.


Most a The Long Dark-ot játszom. Ennél story mode-ban építkezni nem lehet, sandbox módban nem tudom még, hogy van-e rá lehetőség.

2022. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!