Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik féle Witcher a kedvence...

Melyik féle Witcher a kedvenced és miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Könyv
Játék
Sorozat
Képregény
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a játék és a film is nagyon tetszik...csak a játék a rossz befejezést adta nekem, mármint a 3, kicsit felb.ott, de már mindegy.


Jobban várom a harmadik évadot viszont mint a 4 dik játékot.

2022. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Játékokat ismerem csak így azok.
2022. ápr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Csak tudnám, hogy aki csak egy verziót ismer, miért szavaz.


Nekem a könyv és a Netflix sorozat.


Bár a lengyel sorozat is jópofa :D

2022. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk mert oylasmibe kötöttél bele aminek nincs értelme? Ha valakinek a csoki a kedvence de még nem kóstolt vaníliát akkor azt jelenti hogy emiatt nem lehet a kedvence a csoki?
2022. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Csak a könyveket és a sorozatot ismerem, ezek közül a könyvek milliószor jobbak.
2022. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Sem a sorozat, sem pedig a könyvek nem tetszettek
2022. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nekem a játék hogy miért?


Vegyük sorra:

1. A játékban sokkal jobban meg tudod ismerni a witcher univerzumot míg a filmek és könyvek egy lineáris story-t mutatnak be és kB semmit nem tudsz annyira részletesen megismerni mint a játékokban


2. A játékban sokkal jobban bele tudod magad élni mivel minden egyes lépés a te döntésed oda mész és akkor amikor akarsz


3. A könyvek számomra nem voltak olyan érdekesek mivel alapból nem vagyok valami túlságosan vizuális típus így nem tudom igazából elképzelni az eseményeket épp ezért nem szeretek semmilyen könyvet .


4. A film nos a film mindig gyengébb lesz gondoljunk az Assasin's Creed játékokra ahol a játék egy konkrétan kötelező dolog a film meg valami utánzat .


Persze az AC film és a witcher filmek+sorozat össze se hasonlítható de értitek a lényeget.



Igazából mindenből jobb szeretem a játékot mivel az tudja a legjobban kibontani/megmutatni az adott univerzumot

2022. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!