Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Settlers® : Rise of an...

The Settlers® : Rise of an Empire - History Edition külső fiók?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy az adott játékban csak multihoz kell a külső fiók vagy a single részhez is?


[link]


Mivel anno a sima játékhoz(eredeti lemezes) nem kellett semmilyen fiók. Gondoltam megvenném Steam-en mert már elég karcos a lemeze, de látom hogy itt 3. fél fiókot ír, az pedig úgy nem pálya nekem. Szóval mindenképpen kell külső fiók? Ha igen akkor inkább lekapom az "ingyenes" GOG verziót az eredeti kiadásból.



2022. ápr. 27. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Steam-en sem csak a multi játékokhoz kell a kliensbe lépned, hanem az összeshez, így ellenőrzi a jogosultságot. Amikor másik platform árulja a játékait Steam-en (Electronic Arts, Ubisoft), akkor duplán kell hitelesíteni a játékot, mert egyszer beléptet a Uplay-be, hogy hitelesítse a játékot (mert az övék), majd még egyszer Steam-be, hogy futtatni is tudd, mert ott vetted meg. Az egyszeres hitelesítéshez az eredeti oldalon kell megvenni, Uplay-en, mert akkor ők hitelesítik és futtatják is.
2022. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha jól értem mindenképpen kell 1 Uplay fiók is?
2022. ápr. 27. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott van az adatok között barna dobozban: "Requires 3rd-Party Account: Ubisoft Account (Supports Linking to Steam Account)"

Igen, két kliensbe is be kell lépned a futtatáshoz.

2022. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor ez felejtős, nem fogok ennyi macerát vállalni mikor eredeti lemezről nem kell így bohóckodni vele. Akkor mindjárt le is kapom az ingyenes GOG verziót. Még 1x köszönöm a gyors segítséget.
2022. ápr. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!