Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért bannolhattak?

Miért bannolhattak?

Figyelt kérdés

Euro Truck Simulator 2

Multiplayer


Amikor be akarok jelentkezni, rányomok hogy login és azt írja ki hogy You are banned!



You are banned from TruckersMP network.


Most mit csináljak? Miért banolhattak? Afk miatt?????



2020. ápr. 20. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

support@eurotrucksimulator2.com


Nekünk honnan kellene tudni, hogy miért bannoltak?


Erre az e-mail címre írsz egy levelet illedelmesen angolul megfogalmazva, és megkérdezed ugyanezt amit tőlünk. Lehetőség szerint arról írj, amivel regisztrálva vagy.


olyan ne írj nekik hogy fuck you homie, mert akkor tuti nem engednek vissza

2020. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen dolgok miatt banolhatnak? Nen csináltam semmi rosszat
2020. ápr. 20. 23:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Fel fog oldódni valamikor?
2020. ápr. 21. 02:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk?

Te kellett kapjál értesítő emailt amiben benne van az ok és az időtartam.

2020. ápr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben szoktál kapni emailt is arról, miért és meddig tart a ban, elő kéne venni és elolvasni. Attól, hogy ide írsz semmi nem fog megoldódni, mert a hivatalos játék szervezőt kell ilyen ügyben megkeresned.
2020. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam. Köszi a válaszokat :)

30.-áig vagyok bannolva.

Szerintem valakire “ráhúztam” a kormányt aztán csak annyit láttam a visszapillantóban hogy felborul. Pótkocsi nélkül voltam. Egyáltalán nem voltam közel a másik játékoshoz... YouTubeon sok olyan video van amiben ilyen lagok miatt baleseteznek vagy borulnak fel. Na mindegy. Köszönöm a válaszokat :)

2020. ápr. 21. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
multiban tudomásom szerint nincs gép, lehet egy kisebb másik járművet néztél annak, vagy tényleg szerver oldali lagg volt és sajna így jhártál.
2020. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!