Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek, végül miért...

Szerintetek, végül miért választotta Zsozeatya a Facebook Gaming EU kivonulása után a Twitch platformot, és nem pedig a Trovo-t?

Figyelt kérdés

Trovon állandó jelleggel Magyarországon TOP 1 lenne szinte mindig. Az ingyenes mannák segítségével játszikönnyedséggel mindig elsö lenne, toppos. A fizetös "cheers", elixir-rel pedig tudná forgatni magát, plusz bevétel lehetöség.


Nem értem.



2022. máj. 9. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző arra, hogy mennyire öreg vagyok, hogy erről a Trovo-ról most hallok először. Rákerestem, hogy mi ez: kínaiak sok pénzzel megpróbálják lenyomni a Twitchet. Jelen pillanatban a legnézettem stream 112 nézőnél tart, Twitchen ugyanez a szám 6500.

A pénz nem minden, egy streamernek legalább annyira fontos a közönség is. Zsoze anyagilag biztos jól jött ki a Facebook szerződéssel, de a rajongói nem követték az új platformra. Azért jött vissza, hogy újból sztárnak érezhesse magát.

2022. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert Twitch a Streamer platform. Hiába lenne Trovin top1, azért lenne top 1 mert senki se nézi. Én is most hallok erről az oldalról először, szóval...


Illetve hagyjuk a csudába ezt a tartalmilag nulla embert...

2022. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
#2: Rákerestem, ki a magyar király Trovon: hát persze, hogy az az infantilis hiperaktív retardált animemajom Own McKendry... :D
2022. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezt mondom, nevenincs oldal, nevenincs Streamerekkel aki tartalmilag nullák. xD Ezt a McKendry-t még csak nem is ismerem. :D Zsozét is csak mert youtube pof@mba nyomta anno mikor másik vod-ot néztem vissza. xD Belenéztem és hát nem győzőtt meg hogy jó Streamer lenne. :D
2022. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem mi vagyunk a célközönség. A magyar tizenévesek szemében ezek a nullagyulák nyilván az online szórakoztatás csúcsát jelentik.
2022. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok egy nagy stream fogyasztó, de Trovo-ról soha nem hallottam, ellenben a Twitch-ről igen, sőt nagy ritkán használom is (bár személy szerint megnézem youtube-on ami érdekel).

Nagy különbség van aközött, hogy egy helyi kis falusi versenyen vagy első helyezett, ahol indultok kb 5-en, vagy egy nemzetközi versenyen mész fel első helyre, ahol több tízmillióan indulnak.

2022. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!