Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout játékok tényleg...

A Fallout játékok tényleg ennyire elborultak?

Figyelt kérdés
Alapvetően imádom a poszt-apokaliptikus témát, és sokan ajánlották a Falloutot. Meg is néztem róla pár videót, hogy valóban érdemes-e megvenni, de szerintem elképesztően agyament az egész sztori. Az, hogy a menedékek nagy részében a nácikat megszégyenítő kísérletek voltak, kvázi az utolsó élő emberekkel? Meg azok a történetek... nyomasztó, lehangoló, és egyszerűen agyament az egész.
2022. máj. 18. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
#10 azok persze, de azok nem az eredeti játékok már, a GOG pont erről szól, hogy működésre bírják ezeket a régi progikat. Én még CD-n vettem meg a Fallout 1,2,3-at, azokat már érdemes/kötelező modolni. Legalább is az én gépemen, nálad lehet, hogy más van.
2022. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
#11 Tehát ha nem a két legnagyobb disztributortól veszed meg őket, amik gyakorlatilag majdnem 100%-át fedik le a játék jelenlegi piacának, akkor modolni kell. Ez az érved?
2022. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó akkor kösd az ebet a karóhoz és vezesd félre a népet, mert úgy jobb.
2022. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, igazad van, senkit nem akartam félrevezetni, és pláne eltántorítani ettől a kiváló sorozattól! Találkozunk New Vegasban! :-)
2022. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!