Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew Valley Feleségek?

Stardew Valley Feleségek?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogyha megházasodok, akkor bárkit is veszek feleségül az segíteni fog farmon? Vagy csak bizonyos személyek?

Azt tudom Abigail eljön velem bányába(ha jól hallottam, de nem vagyok benne biztos).


Ezen téren kérnék felvilágosítást a játék nagymestereitől. Konkrétan 3 kiszemelt közül választanék így leginkább őket éríntő infok érdekelnének ez ügyben.


A 3 jelőlt: Abigail,Maru és Leah.


A segítőkész válaszokat köszönöm.



2022. jún. 8. 00:51
1 2
 1/17 Nao ***** válasza:
100%
A lányokkal a házasság nagyjából megegyező, néha megetetik az állatokat meg ilyenek. Abban különböznek, hogy mást ajándékoznak a játékosnak. Pl. Abigail void essence meg fire quartzot, Leah ételeket, gombákat. Abigailt írják egyébként a leghasznosabb feleségjelöltnek, mert ő adja a legértékesebb ajándékokat. Már rég játszottam vele, eskü megjött hozzá a kedvem:D
2022. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Esetleg meg tudnád mondani hogy többi feleséjelőlt mit ad, vagy 1 linket kérhetek ahol meg tudom ezt találni részletesen leírva?
2022. jún. 8. 08:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ami a házastársakat illeti (minthogy lehet férfi is, nem csak nő), néha öntöznek, néha ajándékot adnak, néha kerítést javítanak (ha van a telken), ilyesmi.

Arra figyelj ha megházasodsz és mellette más lehetséges élettársaknál növeled a kedveltséget (szív) akkor dühös (féltékeny) lesz rád a férjed/feleséged.

2022. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is Jeti.

A férjek nem érdekelnek, lévén férfiként nőre vágyok. :D

Viszont azt jó tudni hogy féltékenyek is lehetnek. Mégsem csak 1 kis indie játék lesz végül. :D

2022. jún. 8. 09:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés ha nem gond. Ha eléred a 8 szívet(vagy 10 kell?) a házasság automatikus lesz, vagy neked kell kezdeményezned lánykéréssel?
2022. jún. 8. 13:16
 6/17 Nao ***** válasza:
100%
Amikor esik az eső a parton van egy bosziszerűség, tőle lehet venni ilyen kagylós medált, azzal tudod eljegyezni az asszonyt:D Amúgy jó nem most játszottam vele, de ez a féltékenység dolog nekem is új, de jól teszik😎
2022. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ismét. Akkor lehet az után kerülte be hogy abbahagytad anno?
2022. jún. 8. 16:51
 8/17 Nao ***** válasza:
Meglehet:D Azért nem hagytam abba, csak a suli elvette az időmet rendesen itt a felvételi időszakban:,) De nyáron visszatérek Sebastian uramhozXD
2022. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, sok sikert kívánok hozzá. :) Én még mindig vacilálók hogy kit válasszak. Tehát ha az ajándékokat nem nézzük, lényegében semmi különbség nincs köztük, igaz?
2022. jún. 8. 22:11
 10/17 Nao ***** válasza:
100%
Igen, azon kívül mindegyik ugyanazt tudja:) Személyes véleményem szerint azt válaszd aki a legjobban bejön kinézetre, stílusra:D
2022. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!