Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Elder Scrolls V:Skyrim-b...

Roadkill kérdése:

A The Elder Scrolls V:Skyrim-ben hogyan lehet feleségem?

Figyelt kérdés
mert házam az van,csak kénne bele egy hű társ is:) és nem tudom hogyan lehet benne feleségem:( kérem valaki segitsen:D sziasztok

2016. máj. 23. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Beírtam a Google-ba, hogy "Skyrim házasság", és láss csodát:

[link]

Miért nem használják az emberek a Google-t, nem tudom megérteni... :(

2016. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A házassághoz kell Mara amulettje, (amulet of Mara) melyet riftenben találsz. Maramal-nak hívják a szerzetest, akitől tudod megvenni - elején még a kocsmában van, majd Mara templomában.


ez az amulett egy házasságkötő dialógust tesz lehetővé egy pár NPC-nél, persze előtte meg kell nekik csinálni pár dolgot hogy szimpi legyél nekik. ha megvan a kiválasztott, akkor a házasságot 24 órán belül le kell rendezni ( Mara templomában)


ezek után megkérdezi a házastárs, hogy hol lakjatok ( náluk, vagy nálad)

2016. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,és használtam a Google-t de nem csak anyit nem tudtam hol van Mara temploma:( de sokat segitedtetek:)sziasztok
2016. máj. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!