Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew Valley Feleségek?

Stardew Valley Feleségek?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogyha megházasodok, akkor bárkit is veszek feleségül az segíteni fog farmon? Vagy csak bizonyos személyek?

Azt tudom Abigail eljön velem bányába(ha jól hallottam, de nem vagyok benne biztos).


Ezen téren kérnék felvilágosítást a játék nagymestereitől. Konkrétan 3 kiszemelt közül választanék így leginkább őket éríntő infok érdekelnének ez ügyben.


A 3 jelőlt: Abigail,Maru és Leah.


A segítőkész válaszokat köszönöm.



2022. jún. 8. 00:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Esetleg életkorukról lehet valamit tudni? mert Jeti válaszából fakadó Wiki oldalon mikor rámentem adott személyekre ott életkort nem írt csak szülinapot,kedvelt ajándékokat,napirendjüket,stb. Ha tudnám ki mennyi, akkor hozzám korba legközelebbit választanám. Mert az nem sokat árul el korukból hogy tudod mikor van születésnapjuk. :S
2022. jún. 8. 22:19
 12/17 Nao ***** válasza:
100%
Hát fogalmam sincs, legalábbis én nem tudok róla. Szerintem logikusan csak azokkal lehet házasodni akik kb egykorúak a karakterünkkel:D Az idősebbeknek meg már van párjuk szóval:D A fiúk közül nekem Elliot volt egy kicsit kakukktojás, mert idősebbnek tűnik, de mégis lehet vele házasodni🤔 De jaaa szerintem mindenki egykorú az alanyok közül😌
2022. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nao ***** válasza:
100%
Jó mondjuk kicsit máshogy válaszoltam a kérdésre most így újra olvasvaXD, de a lényeg ugyanaz, szóval a karakterünk se tudjuk milyen idős szóval így nem nagyon tudni
2022. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy mi korunk sem derül ki. De érted, akkor már a te saját életkorodhoz mérnéd ez esetben a potenciális jelőlteket. Legalábbis szerintem. Na de mindegy, nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)
2022. jún. 8. 23:22
 15/17 Nao ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem!:) Hát mivel én nem vagyok abban a korban, hogy ez aktuális legyen így nem igazán szoktam ilyen módszerrel párt választaniXD Egyébként a három jelölted közül én Leaht választanám, ő olyan aranyos:3
2022. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát igazából már én is csak közte és Maru közt vergődők. Mindketten nagyon bejönnek nekem. Abigélt kizártam(legalábbis első játékomra) mivel ahogy elnézem mindenki őt favolja hogy ő a "the best xD". :D Nem akarok beállni a sorba, szeretnék saját úton járni(és persze saját szájízem szerint xD).
2022. jún. 8. 23:43
 17/17 Nao ***** válasza:
100%
Ahha, helyes helyes:D Végülis mindketten jó asszonynak tűnnek, majd eldől kihez húz a szíved;) Ha majd újra kezdem tuti csajjal jövök össze:D Fő a változatosságXD
2022. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!