Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 onlineban nem engedi...

Gta 5 onlineban nem engedi megvenni a házat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Először azt írta hogy még kell lenni a ránk 5-nek amit mostanra megszereztem. De amikor megvettem volna a házat akkor megint nem engedte és azt írta hogy kapnom kell egy hívás Simeon-tol . Kaptam is de ugyanazt írja.

Mit kell ilyenkor csinálni?


Előre is köszi a válaszokat.



#GTA #GTA 5 #GTA Online #Gta lakás vásárlás #Gta lakás
2022. jún. 12. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és nekem a prémium verzió van meg . És bocsi a hibakert
2022. jún. 12. 16:44
 2/10 A kérdező kommentje:
Pls valaki
2022. jún. 12. 18:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Fontos lenne
2022. jún. 12. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Azt írja, hogy el kell menni egy boltba és venni néhány dolgot, és amikor kilépsz az üzletből, az fogja triggerelni a hívást. A másik megoldás szerint szervert/session-t kell váltani, ami egyfajta resetelése a játékmenetnek, mert berak majd egy másik szerverre, ahol újra lefuthat a küldetés.


Illetve ahogy a sztori módnál, itt is lehetnek olyan időzített pontok, hogy nem tudsz mindent azonnal és sorban megcsinálni, hanem bizonyos időnek el kell telnie két művelet között, míg lefut és megnyílik a lehetőség.

2022. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 köszi amit írtál de.....


Nekem nem az a bajom hogy Simeon nem hív fel hanem hogy amikor felhívott azután sem tudok venni lakást.

Írta az oldal amit küldtél hogy az egyik módszer az hogy végyel valamit egy boltban és ne raboljam ki és hogy utána jön a hívás simeontol, ezt majd holnap kipróbálás de szerintem nem fog működni, ha mégis akkor pro vagy.

A másik módszert nem nagyon értettem de előadásom megegyezés.

2022. jún. 12. 21:49
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Meg írtad hogy a másik módszer hogy sessiont kell váltani.

Ez nem működik és még azt írtad hogy ott majd újra lefutó a "küldetés".

Milyen küldetés? A ház vásárlás?

2022. jún. 12. 21:52
 7/10 A kérdező kommentje:
És annyi hogy ugye amikor felhív Simeon a játék elején amikor belépek, akkor utána kiírrja amit simeon mondott és ö valami olyasmit mond hogy menjek el egy autó tunner-höz. De amikor bemegyek egy ilyenbe akkor nem tudok semmit csinálni csak fejleszteni a kocsit és kilepni sem tudok csak ha ujrainditom a gta-t.
2022. jún. 13. 21:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Valaki pls írjon mar
2022. jún. 14. 07:15
 9/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert ez nagyon gáz. angolul benyomod youtubeba és ott van egy csomó megoldás, nem itt cseszekedni. Keress rá.
2022. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 ...

Te hány éves vagy?...

2022. jún. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!