Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik forma 1 jatekkal játszak?

Melyik forma 1 jatekkal játszak?

Figyelt kérdés
Game passbe benne van a tavalyi f1 2021 vagy vegyem meg az ideit 25k-ért? Tud annyival többet az idei?

2022. júl. 10. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyi a különbség hogy nyilván a pilóták neve/csapata 2022-es szezon szerint van, illetve lehet vezetni rendes sportautókat is, nem csak f1-eset. Én várnék amíg rendeződik az ára, szerintem rövid időn belül fele ennyi lesz, vagy az is game pass-ba kerül. Teljesen okés a 21-es is, grafika is ugyanaz kb.

Amúgy most game pass-al/ea-vel 10 óra ingyenes, próbáld ki mindkettőt.

2022. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az a helyzet nem éri meg megvenni, a program ára nem tükrözi a minőségét sajnos, szokásosan bugos és hibákkal teli (videók bizonyítják az interneten szerte, nem én mondom). Azt javaslom erőteljesen figyeld a híreket a játékkal kapcsolatban,(bár ez egy hozzá nem értőnek egy eléggé nehezen megítélhető dolog, hogy mi a jó és mi nem jól tudom) és ha majd nagyon lemegy az ára akkor vedd meg, bár őszintén szólva: Ha nem életbe vágó, hogy F1-es játékkal játssz, akkor ne vedd meg. Vagy ha F1-es autóval akarsz menni, netán mostanival, akkor van rá más alternatíva is!
2022. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor majd nyomom a 21-essel. Kb 6 hónap mire bekeril gamepassba az idei
2022. júl. 10. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megvettem 20k ért a 22-est, persze enebán. Nekem megérte, jó a vezetési élmény és a supercarok is nagyon királyak. Na meg az új pályák, Melbourne fantasztikus lett.
2022. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!