Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a játékok amiket...

Melyek azok a játékok amiket feltétlen vásároljak meg Nintendo Switch-re?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még Nintendo Switch kézi konzolom. Gondolhatjátok milyen tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban.:D

Érdekelne tapasztalat, vélemény és hogy miért ajánljátok ezt vagy azt a játékot.

Hogy milyen játékok érdekelnek? Hmm, lehet multiplayer is és egyjátékos is ami csak ilyen kis nyugis, tudjátok, de szeretnék majd a barátaimmal is játszani. (egyszerre hárman vagy akár négyen is)

Megéri használtan is játékot venni? Hardveraprón. Hisz ez nem olyan, mint a cd lemez, hogy összekarcolódik.

Köszönöm ha segítetek nekem!:)

Plusz még egy kérdés: ennél hogy van az online előfizetés? Ha akarok játszani online is. Mennyibe kerül és hány hónapos? Stb

Bocsi a sok kérdés miatt, tényleg nem értek hozzá.



2022. júl. 25. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... hát, amik érdekelnek téged. Nem tudom megmondani, neked mi tetszene. Én pl. Super Mario-őrült vagyok.


Viszont a legolcsóbb nem fizikailag megvenni, hanem a Nintendo Switch oldalán fiókot regisztrálni, és azon keresztül letölteni. Sokkal olcsóbb, és ugyanúgy a tied lesz. A választék is nagyobb, sőt, a retro játékok ingyen fenn vannak.


Itt vannak az opciók: [link]

2022. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim:

Pont most vettem egy Switchet Gamer PC mellé.


Tudod fent vannak a neten mindenféle Fitgirl switches játékok már, amiket egy közepes kategóriájú számítógéppel le tudsz tölteni ingyen és játszani, vannak emulátorok mint például Yuzu, vannak ingyenes megoldások. Ez spórolósabb embereknek jó megoldás lehet, mert a switches játékok baromi drágák. Ami playstationre, de pc-re a Steamen is 3-4 ezer forint (ráadásul jobb minőségben), azért a nintendo simán elkér tőled 20-22 ezret. Ez ilyen sajnos.


De én ennek ellenére is megvettem a Switchet.


Vételének oka nálam az volt, hogy untam már hogy a bazinagy monitor égeti a szememet, + ezt vihetem magammal bárhova.


Az én esetemben az volt a szempont játék vételénél, hogy jó legyen az ár-érték / idő arány. Tehát a pénzemért több játékidőt kapjak. Az ilyen játékok amik olyan jellegűek hogy elmész A-ból B-be és megölöd a bosst, kapod a "viszlát és kösz hogy játszottál" képernyőt kb 6-8 óra gameplay után tehát nálam nem ér 22 ezer forintot.

Olyan játékok kellettek nekem, amikkel RENGETEG órát el lehet lenni, tehát nagyon sokáig tart kimaxolni, vagy olyan játékok, amiknek nagyon jó az újrajátszási értékük.


Így jutottam el a következő játékokhoz:


1) Diablo 2 resurrected (hosszú játékidő + nagyon jó újrajátszhatóság, ha végig viszek 1 karaktert mehet a következő kaszt, stb.) De itt említhető a Diablo 3 is.


2) Super Mario Maker 2 (nemcsak egy hosszú és kreatív single player kampánnyal rendelkezik, de gazdag az online oldala is a játéknak. Csinálhatsz pályákat, azokat felrakhatod a netre, letöltheted más pályáit, sőt, 4 játékos módban még versenyezhettek is egy pálya végigvitelében, vagy együtt is dolgozhattok (ez 2 külön mód) tehát ezek alapján ez a játék is jó ár-idő arányos.)


3) Hades (Az elmúlt idők legjobb roguelike játéka. Kiváló szinkron, történet, kinézet, gameplay és mivel roguelike végtelenszer végigviheted, és nagyon sokáig el tudsz vele lenni. Ár-idő arány győztes ez is.)


4) Stardew F!cking Valley (legjobb vételem volt switchre. Komolyan. A Stardew Valley talán az egyik best játék erre a platformra. Nyugis, farmolós, barátkozós, építgetős, gyüjtögetős, amit akarsz, nekem már 40 órám van benne és még sehol nem tartok, és úgy repül az idő amikor vele játszok mint a sicc. És ezt lehet tolni max 4-en is multiban online. Ár-idő arányban is tökéletes ugyebár, kérdés nélkül. Vannak akiknek több száz órájuk van már benne.)


5) Skyrim. (Ezt szerintem nem kell részletezni, ár-idő arány győztes ez is. Újrajátszhatósági faktor az egekben.)


6) Fire Emblem - Three Houses (A lényeg hogy választhatsz 3 ház közül. 1 ház végigvitele kb 80 óra körül mozog, és ha azt végigvitted, és utána új végigjátszásnál új házat választasz, más karaktereket és más történetet is kapsz. Emiatt ez a játék egyben 3 különböző játéknak felel meg, de mégis 4 endingje lehet. Újrajátszhatóság és játékidő nyertes ez is.)


7) The Legend of Zelda - Breath of the Wild (kötelező vétel switchre, nagyon jó játék.)



Aztáán..



Megéri-e használtan vásárolni játékokat?

IGEN.

Én úgy vettem a zeldámat, újonnan 20-22 ezer, használtan 12 ezerért megkaptam.


Ezért is javaslom neked hogy amit tudsz vegyél fizikai formában, mert utána ha megunod azt tovább adhatod. Ha online vásárolsz ez nem lesz így. Tehát ha egy játékra használtan költesz ahogy én 12 ezret, végigjátszod, esetleg megunod, és tovább adhatod 13-ért is, hátha valaki megveszi. És így még profitod is volt a játékon, de ha újonnan veszel játékot akkor legalább valamennyit visszakapsz belőle.


"Plusz még egy kérdés: ennél hogy van az online előfizetés?"

Igen van. Én elő is fizettem rá a super mario maker 2 miatt, egy év kb 6 ezer forint, tehát szerintem nem sok.

2022. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja és jó tipp hogy ha felmész a switcheden a store-ba, és ott bal oldals az offersre mész láthatod az akciós játékokat.


Sokszor értékelnek le játékokat, van, hogy 30-40 eurós játékot megkaphatsz 1-2 euróért. Ezeket érdemes figyelned, mert ezekkel nagyon jól lehet járni.

2022. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló: Valami ilyesmi választ vártam/várok.:D Köszönöm szépen.
2022. júl. 26. 18:24
 5/10 anonim válasza:
Animal crossing
2022. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam még az szempont, hogy ne legyen egy 60 eurós játékhoz 20-30 darab egyenként több eurós kiegészítő, meg letölthető tartalom meg isten nyila... ha megkapnak tőlem ilyen szar euró - forint árfolyam mellett 23-24 ezer magyar forintot, akkor abban a játékban legyen benne minden amit a készítők bele akartak tenni. Értem én hogy nintendó és a 30 éves játékokat is 40 eurókért adják, de azért álljon meg a menet..


Ezt gépen meg tudod nézni nintendo store oldalán.


Ilyen játék például a Dargon Ball Xenoverse 2. Megveszed drága pénzért, aztán nem csak kiegészítők vannak de még a játékbeli karaktereket is vegyed meg pénzért... A teljes szett meg v 120 euró v mennyi. Akkor úgy lekonyul a szám. De ilyen a Fighter Z is ahogy nézem.


Szeretem ha egy 60 eurós játékért még nem akarnak lehúzni rólam 20-30 eurót kiegészítőkre. Nagyon maximum 1 kiege legyen mint a breath of the wildnak v a three housesnak, amit ha hosszú idő után unom a banánt akkor maximum megveszek.

2022. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Super mario odysey

Zelda botw

Luigis mension 3

2022. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ki vesz úgy Nintendot hogy nem a szoftverekért veszi?

engem a Zelda és a Xenoblade érdekelne, meg a monster hunter.

na ez így alaphangon is 200k

ennyit meg nem fizetek 3 programért

2022. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyolcas válaszoló: Én használtan veszem a játékokat, sokkal olcsóbb úgy. :)
2022. aug. 27. 20:04
 10/10 anonim válasza:
Egy kérdés erre a nintendo switch-re van warzone 2.0 játék mert sehol sem találok róla infót előre is köszi!
2023. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!