Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltörték a Steam accountom....

Entyempentyem kérdése:

Feltörték a Steam accountom. Lehetséges az, hogy az illető aki feltörte használja a paypal fiókom, illetve a bankkártyámat internetes vásárláskor, ha azokkal vásároltam már digitális tartalmat a Steamen?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek hasznos válaszokat adni, ez a kérdés nagyon fontos számomra.

2022. aug. 2. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Steam supportnak írj, hogy feltörték a fiókod, kéred, hogy állítsák helyre neked.


PayPal-odat csak akkor tudja bármire hazsnálni, ha magát a PayPal-odat töri fel. Ahhoz sok sikert.


Bankkártyádat meg pláne csak akkor tudja bármire használni, ha hozzáfér közvetlenül a bankkártya adataidhoz (a Steam-en minimum a CVC kódot neked kell megadni, illetve bankkártyás fizetést nemigen lehet már extra megerősítő lépés nélkül végezni, ahhoz pedig végképp sok sikert kívánok neki)

2022. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Ha jól tudom a paypal weboldalán le lehet választani azokról a helyekről amelyekhez hozzákapcsoltad.
2022. aug. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Ugye ezért nem kell mindenhová ugyanazt a jelszót használni... Remélem tanultál belőle. Az első köteles az legyen, hogy a kártyádat letiltatod, a többi értelemszerű.
2022. aug. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
#3 Szó se volt arról, hogy ugyanazt a jelszót használta volna, azt kérdezte hogy tudják-e használni őket akkor, ha a Steam-jét feltörték.
2022. aug. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Nekem például sms-t küld a bank a telefonomra egy kóddal, ami nélkül nem tudok vásárolni. Ezért hiába adtam meg a banki dolgokat a steamnek, vásárláskor küldené nekem az sms-t. Szerintem a te bankod is hasonló képp oldja meg az internetes vásárlásokat. Paypalt sosem használtam.

2022. aug. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 2. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Én a keepass2-t használom jelszókezelésre, mert rengeteg jelszót használok.
2022. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!