Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan PC-játék, ami...

Van olyan PC-játék, ami megfelel az alábbi szempontoknak?

Figyelt kérdés

-Testreszabhatom a karakterem, kinézetre és jellemre is.

-Nem fantasy világban játszódik. Az nem baj, ha a múltban vagy kitalált

helyen játszódik, de a mágia és a természetfeletti lények egyáltalán nem

érdekelnek.

-Van története, ami mentén halad a játék, és különböző választások elé

állít, a döntéseim pedig hatással vannak a történet alakulására.

-Nincs benne intenzív erőszak. Ezalatt olyasmire gondolok, hogy pl.

fröcsköl a vér, levágott testrészek repkednek, kínoznak valakit, stb.

Lehet, hogy túl érzékenynek tűnök, de nekem sajnos lelkileg megterhelő az

ilyesmi.


Gondolom, az RPG műfajába tartozna egy ilyen játék, de az is lehet, hogy még nem alkottak olyat, ami megfelel ilyen különleges kritériumoknak. :)


Azért nagyon megköszönném, ha valaki tudna ajánlani valamit, ami legalább megközelíti az elképzeléseimet!



2022. szept. 9. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10, mondjuk az pont nem felel meg a leírás kb felének. Fantasy, szörnyek, mágia. Pont nem az, amit a Kérdező keres:D
2022. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pontosan ezért irta a kérdező hogy lelkileg megterhelő, igen én is tudom hogy nem ezt kérte, azért írtam oda hogy lelkileg erősödjön meg. Szerintem hiba lenne ki sem próbálni ezeket.
2022. szept. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Látom, jöttek újabb ajánlások, köszönöm azokat is!


Egyébként eddig a The Sims Medieval volt az (bár itt nem említette senki), amiről úgy éreztem, hogy közelebb áll ahhoz, amit keresek. Nagyon minimális erőszak van csak benne, még egy kis humora is van, maximálisan testreszabhatom a karaktert. Bár ebben is van varázslója a birodalomnak, meg egy szörny a gödörben, de nincs annyira tele fantasy-elemekkel. Viszont nem olyan, hogy egyetlen karakterrel végigmegyek a történeten, nincs is egy kimondott története, hanem küldetéseket kell teljesíteni, amiket én választhatok ki, és azt, hogy melyik hőssel oldom meg, hogy elérjem a birodalom ambícióját. Időnként itt is lehetőségem van választani, hogy hogyan oldok meg egy feladatot, aminek következményei vannak.


Szóval én valami ilyesmi szinten "erőszakos", pozitívabb hangulatú, de még egy kicsit realistább és történetközpontúbb játékot keresek. Talán egyszer majd megalkotja valaki. :)

2022. szept. 13. 21:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Gta v rollplay pl csudapest szerver mindent tud és nem muszály illegált alakítani benne nyilván ez egy voice rp játék én személy szerint szeretem egy saját kitalált karakter alakítasz benne és a döntéseid a karaktered sorsát alakítják
2023. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!