Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one-ra tudnátok nekem...

Roli46 kérdése:

Xbox one-ra tudnátok nekem mondani olyan játékokat mint pl:Uncharted, The Last of Us ha jól tudom ezeket csak ps-re kaphatók? És léci ne legyen olyan válasz hogy a google a barátod.

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uncharted --> Tomb Raider


The Last of Usnak nem igazán van párja, valamilyen szinten talán a Resident Evil sorozat, de az jobban horror játék (máramelyik, vannak akcióorientáltabb részei).

2022. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet.

Igasság szerint ilyen akció kaland posztaliptikus játék érdekel Resident Evilt annyira nem szeretem.

2022. szept. 11. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az említett játékok csak PSre kaphatók. Ha valamiféle "harmadik személyű akció kaland játékra rpg elemekkel" gondolsz akkor az "új" Tomb Raider trilógia (Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider) ilyen. Ezeket már elég olcsón lehet kapni általában. A teljes digitális kollekció az összes kiegészítővel 17e forint és gyakran szokott akcióban is lenni. [link]


Red Dead Redemption 1 és 2. Az első rész egy nagyon régi játék ennek megfelelő grafikával (ami akkoriban nagyon jónak számított), a második talán legszebb játék az előző generációból.

[link]

[link]


Plague Tale Innocence és a második rész (Requiem, csak Series X|S konzolok) most fog megjelenni.

[link]

[link]

2022. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy.

Hellblade Senua's Sacrifice [link]

A második része már jó ideje készül és az csak Xboxra lesz (azon belül is csak Series X|Sre) [link]

2022. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!