Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám call of duty...

Gagxi kérdése:

Hogyan tudnám call of duty warzoneban meg változtatni az email címem?

Figyelt kérdés

Valamiért a warzone accuntomhoz freemail.hu helyett freemail.com ot kapcsolt az activison és szeretnék ps rol xboxra váltani de nem tudom össze kapcsolni a fiokat.Hogy tudnék írni az activison supportnak nem találok sehol email lehetőséget

Koszi



#Call of Duty #idegesítő #Activision #Warzone #Warzone email #Activision support
2022. szept. 24. 22:55
 1/1 krisz3000 válasza:

Activision Support, beírod Google-be és nyitnod kell egy ügyet (case). Angolul kell nekik írni, pl. azt, hogy Hi! My problem is that I used a bad domain at the end of my e-mail. It's not .com, it's .hu. Ha van gmailed, akkor írhatod nekik, hogy I'd like to change my e-mail address to xyz(sajátod nyilván)@gmail.com. Thank You. Regards, neved. Csak így tudod megoldani, hiszen a .com-ra nem fog jönni semmi. Esetleg az elejére írhatod még, hogy I want to switch platforms from PS to Xbox, but can't link my accounts because I can't access my e-mail because of the wrong domain name.


Ennyit tudtam neked segíteni, remélem sikerrel jársz.


Tehát Activision weboldala, ott support, azon belül Support Options, ott Warzone, aztán platform, Activision Account és ott azt, hogy I can't link/unlink. Lent lesz egy olyan h submit a ticket. Bemutatkozol, fog kelleni a Activision ID-d (ami a username), meg a Battle.neté, stb. Ezeket megadod, majd a nagy szövegdobozba beírhatod, amiket leírtam neked. Nagyjából ennyi. Ha szerencséd van és ez nehezen menne, akkor Facebookon tudsz nekik írni, ha minden igaz.

2022. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!