Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-ben lehet tetszőleges...

A Sims 4-ben lehet tetszőlegesen változtatni a berendezési tárgyak színét?

Figyelt kérdés
A Sims 3-ban volt ilyen opció, színpaletta, színkódok által. Ha kihagyták nagy hiba, de lehet csak bamba vagyok, és nem találom.

2022. jún. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen opció sajnos
2022. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fixen megadott opciók vannak, több szín. DE amire te gondolsz az sajnos(még?) nincs a játékban. Pedig én a Sim-em szemét szeretném így felemásra mint ahogy a 3-ban is lehetett.


Ha a 3 nem lenne ennyire takony módon összerakva hogy X idő után fél napokat tölt mikor indítanád a mentést, illetve az esélye is megvan hogy elveszitheted a több százórás mentésed akkor mai napig a 3-al játszanék még.


Esetleg lehet van ilyen mod már a 4.-hez amíg hivatalosan nem kerül be?

2022. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog belekerülni szerintem, ha bele akarták volna rakni már megtették volna, hiszen 2014 óta megy a Sims 4
2022. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát figyelj, a vérfarkasokat is sokan akarták már(köztük én is) és azok is csak most jöttek be majdnem 2 hete. Szóval nem kapkodják el az igaz, de ettől 1 nap majd talán belekerülhet még.
2022. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem igazad lesz, én is nagyon örülnék neki :)
2022. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!