Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem fogok tudni minden...

Ha nem fogok tudni minden régebbi kérdésre válaszolni a PlayStation Network profilommal kapcsolatban, akkor kapásból keresztet vethetek mindennek?

Figyelt kérdés

2018-ban eladtam a PS4-emet, de véletlenül profilban maradtam, amit használtak 4 évig. Mindent át írtak rajta az emailtől kezdve. Volt rajta tranzakció általuk is 2020-ban. Miután visszaszereztem a profilomat, az ürge is be telefonált az ügyfélszolgálatnak, meg tudta ő is mondani milyen kártya számmal történt a vásárlása. Nekem viszont az email címemen 2018 előtti tranzakció is van, amit már én tudok. Viszont konzol széria számot például nem tudok, azt is kérhetik...


Azt mondta az ügyintéző, hogy a technikusokhoz küldték az ügyet. 2-3 napon belül elvileg felkeresnek engem a kérdésekkel.

Tachnikusok csak látják, hogy ki hozta létre, milyen adatokkal, mikor, stb... Ezt egy személyivel csak meg tudom oldani. Születési dátumot akkoriban mást adtam meg a korhatár miatt.


Rengeteg vásárlás, játék van a profilon. Én nagyon parázok, hogy minden megy a levesbe ha egyetlen kérdésre akár rosszul válaszolok, vagy nem tudok.



2022. okt. 17. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

jó eséllyel minden megy a levesbe

4 évig nem foglalkoztál vele

bár nem tudom a jog mit mond erre

2022. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jog szerint egyértelműen lopás, ha egyszer már eladta.
2022. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a profilt adtam el, hanem a gépet. Vagy úgy érted, hogy ha már azt a konzolt ő maga is lecserélte? Mert PlayStation 5-ről láttam belépni az applikációban.
2022. okt. 18. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha már ő is vásárolt a saját kártyájával, akkor milyen jogon akarod visszavenni?
2022. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan jogon, hogy én hoztam létre, és én 130db. körül raktam rá játékot, míg ő csak 4 játékot vett
2022. okt. 19. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ügyfélszolgálatos azt mondta ha sikerül bizonyítani hogy az enyém, az általa vásárolt játékok is nálam maradnak.
2022. okt. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!