Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gaming nem hobbi?

A gaming nem hobbi?

Figyelt kérdés
Persze hogy az, csak az idősebb generáció nem fogadja el annak. Angolul is azért tudok olyan jól mert rengetet játszottam/játszom és rengeteg sorozatot néztem. Ők a zoroszt tanulták a szocializmusban de egy mondatot nem tudnak elmakogni oroszul, ugye nem az iskolában tanuljok meg az idegennyelvet sem, a sok nagyrabecsült faluemberétől. Reflexek, megfigyelőképesség fejlődése. Az idősek a régen minden jobb volt szemüvegen keresztül látnak mindent. Akkoriban nem a gépet vertük, nem volt annyi beteg ember a kórházakban, akkoriban nem szúrkáltuk nyakon az osztálytársunkat stb stb.
2022. okt. 17. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul akik sorkatonaságról meg miegyébbről okoskodnak hogy ők attól lettek "valakik", jórészt alkoholista, testileg és mentálisan roncs, tanulatlan emberek akiknek egy ép foga alig maradt idős korára.
2022. okt. 17. 19:43
 2/9 A kérdező kommentje:
Hajnal 3 óta ébren vagyok és még az éjszakás műszakot is le kell nyomjam, de kössél bele nyugodtan az írásomba, attól te biztos több leszel.
2022. okt. 17. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szóval, baktattál hazafele a suliból és a kocsmából egy idős úr beszólt, ezért létre kellett itt hozz egy kérdést, mert neki nem mertél visszaszólni, ezért most lenézel minden idősebbet. Gratulálok, sok értelme volt. Gondolom miközben a mondandód fogalmaztad a fejedben egy ember arca szerepelt. Én is fiatal vagyok és én is sokat játszom, de sosem voltam hasonló véleményen, mint te. Nekem is voltak a felmenőim sorkatonaságban, egyik sem alkoholista, nem cigiznek és igen beszélnek oroszul. Kit érdekel, hogy te angolul tudsz? Kit érdekel, hogy ők milyen nyelven tudnak? Kit érdekel te mit hol tanulsz? Néhány mondatot kivenni se tudok az írásodból, hogy milyen összefüggés van a mondandóddal, mert te is úgy néz ki csak angolul tanultál meg beszélni. Néha tegyél rá egy magyar feliratot hátha írni is megtanulsz majd.

Látod? Nem csak te tudsz beszólni másoknak, téged is lehet bőven mivel illetni. Semmi értelme sem volt ideköhögnöd ezt a kérdést majd egyből megválaszolnod magadnak, csak azért mert valaki felidegesített.

Nem örültem a szerencsének.

2022. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi, igen.


De ehhez hogy jön az idősebbek szidása és a saját magad egekig marasztalása, azt nem tudom.

2022. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kell idősnek lenni ahhoz hogy valaki rákezdjen a bezzeg régen, ez egy állatfaj

hallgasd meg Belgától ezt a számot :)

amúgy én tanultam oroszt, és több mondatot is el tudok makogni. és el tudom olvasni a cirill betűket

a mi időnkben is voltak játékok, zx spectrum, c64, később, a 90-es években pc (286, 386, aztán 486) törtek is joystickok rendesen :)


amúgy egyáltalán nem volt jobb. ma sokkal több lehetőség van. szívesen lennék újra csak 15

2022. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 suli mellett kemény az éjszakai műszak
2022. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.Pláne hogy már kijártam.
2022. okt. 18. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 50+-os emberekkel dolgozom egyűt. De az én tapasztalataim szerint szimplán nem kell foglalkozni mások véleményével. Meg nem kell reklámozni.

Ha nem tudnak semmi ilyen dolgot, hogy te videojátékokkal játszol akkor pofákat sem fognak vágni, hogy ezt ők nem értik.


Ez különösen akkor jó, ha egy olyan helyen vagy, ahol, ha 10 ft-vel többet keresel megfojtanak egy kanál vízben. Nem kell ezeknek tudni azt hogy te, én, ö… százezreket milliókat….stb költök vagy költünk.

Ilyen meg olyan eszközökre meg ugye a szoftverekre.


Nem tudják nem fáj ennyi. Ezt is egy 600 E +-os gépről írtam.


34 F

2022. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bírom mikor az öregek szídják a fiatalokat mert fiatalabbak vagy sikeresebbek, kedvencem mikor leszólják az irodai munkát az adliban dolgozók hogy az nem munka. Hát ennyi erővel mondhatnám hogy jöjjenek gyárba fröccsöntőnek és megtudják mi a kemény meló.
2022. okt. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!