Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz majd valaha nyílt világú...

Lesz majd valaha nyílt világú A tűz és jég dala játék?

Figyelt kérdés

Olyan, amiben lehetünk wargok vagy sárkánylovasok. Nevelhetnénk az állatainkat, a sárkányunk a karakterünkkel együtt nőne fel. Részt lehetne venni nagy csatákban, akár sárkányháton vagy a földön medvéket, mamutokat, oroszlánokat irányítva.

Játszódhatna Valyria idejében, Essoson és Westeroson és mindenki maga dönthetné el, hogy warg vagy sárkánylovas akar lenni és milyen frakciókat támogat.

Wargként felfedezheti az erdő gyermekei, varsafák világát, sárkánylovasként bejárhatja valyriát, megismerkedhetne a vérmágiával és a valyirai acél megművelésének titkával. Lehetne olyan opció is, ahol más mesterségeket tanulhatna, pl. az asshai-i árnymágiát vagy ilyesmit.

Természetesen hatalmas bejárható mappal (mondjuk Westeros a Falig és Essos déli része, de későbbi dlc adalékok ezt bővítenék, pl. a Falon túl vagy Essos északi része).



2022. okt. 29. 14:33
A kérdező szavazást indított:
egyszer majd lesz 🤞😊
soha nem lesz 😭😭
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, nem érné meg a szerzői jogok miatt.

Lásd volt Gyűrűk ura MMORPG is, mekkora bukta lett. Volt Gyűrűk ura Battle for Middle-earth 2, vissza is lett vonva a játék a felmerülő jogi nézeteltérések miatt.

Elég nagyok a kockázatok, ha holnap azt mondja G.R.R. Martin hogy én nem ilyet álmodtam meg és köszi viszlát, nem sokat tudsz tenni vele.

Messze több vele a probléma, mintha a kiadó saját maga készítene egy játékot, ott minden szerzői jog hozzá tartozik, nincsenek ilyen problémák.


A te elképzelésed kb MMORPG szinten lehetne megvalósítható, de akkor már inkább World of Warcraft, meg kérdés ki tartja fent a szervert, kell moderátor, kell admin, kell folyamatos fejlesztés, stb.


Szerintem pénzügyi és jogi szemszögből nincs sok valóság alapja ennek.

2022. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, az MMO-k ideje lejárt, akit vonz a műfaj, szinte mind WoW-oznak, és aki WoW-ozik, annak nincs ideje/kedve/energiája más MMO-val játszani.

Azonban a nyílt világú játékok népszerűségének még közel sincs vége, sőt, minden műfaj kezd egy kicsit afelé tolódni, úgyhogy szerintem nyílt világú (60-100 négyzetkilométer területű mapok egy-egy területről pl. Deres és környéke, Királyvár stb.) RPG előbb-utóbb lesz belőle (ahogy már történet alapú játék is volt).

2022. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk én sehol sem írtam MMO-t. Ez nem tudom honnan jött.


Én egy Hogwarts legacy-féle nyílt világú játékra gondoltam, ahol én alkothatom meg a karaktert és azt, hogy kikhez tartozik, warg vagy sárkánylovas, ilyesmi.

2022. nov. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!