Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hany éves kortól ajánlanátok...

Hany éves kortól ajánlanátok a Tűz és jég dala könyveket?

Figyelt kérdés
A sorozatot már megnéztem, szóval nem a tartalma miatt gondolnám, csak mert a legrövidebb is 800 oldal. A sorozat más, azt nézni kell, az leköt. Nagyon szeretek olvasni, de félek hogy nem kötne le ez a brutál tömény olvasmány. Szerintetek hany éves kortól tud lekötni valakit? vagy nem annyira vészes az oldalszám?

2021. júl. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
16
2021. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani. Ez attól függ, te mennyire vagy érzékeny és mennyire marad meg a figyelmed.

Amúgy meg hosszúnak hosszú, de azért egy elég... populáris könyv, nem valami borzasztó nehéz olvasmány.

2021. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

13-14


Meg amúgy a kor csak egy szám. Szóval ha te 10 évesen frankón olyan érettnek tartod magad, mint egy átlagos 14 éves akkor miért ne kezdhetnél neki. Max abbahagyod és pár év múlva újraolvasod, ha nem érdekel most.


Én 13 évesen olvastam, nagyon-nagyon élveztem :)

2021. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én olyan 14 éves kortól ajánlanám.

Nem nagyon vagyok oda a hosszabb könyvekért, nem könnyű lekötni a figyelmen, de ezt rendesen faltam. Martin évekig dolgozott forgatókönyv-íróként. Nagyon tudja, hogyan kell olyat írni, ami olvastatja magát.

2021. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
13 voltam, mikor a sorozatot megnéztem. Azóta eltelt már pár év, úgyhogy szerintem belevágok, max ha túl soknak érzem akkor előveszem kesobb. Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 18. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyzolásból, de engem 16-17 évesen már tuti nem kötött volna le.


Olyan 13-14-et mondanék.

2021. aug. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6, azért nem hiszem hogy egy 18as karikás konyv ami tudom hogy leginkabb formalitás, csak egy 13 evest tudna lekötni. Már elkezdtem egyébként, és nagyon tetszik. A tartalma le tud kötni mert szeretek olvasni és a sorozatot láttam már, csak a hosszúsága miatt aggódtam egy kicsit. De a nyári szunet alatt ki fogom olvasni. (Mondjuk lehet inkább a kotelezoket kene mert azt se tudom hogy mik azok)
2021. aug. 18. 06:49
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak az én szibjektív megítélésem volt. Engem akkor ez a zsáner már nem érdekelt. Előtte szívesen olvastam ilyeneket
2021. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!