Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha megjelenik A tűz és jég...

Ha megjelenik A tűz és jég dala utolsó kötete, vajon sor fog kerülni valamelyikben "hetek próbájára"?

Figyelt kérdés
Ha igen, vajon milyen ügyben, és kik fognak harcolni?

2022. szept. 4. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. A hetek próbája Duncan történetéhez lett kitalálva és azért, hogy miért hal meg Baelor herceg. Tehát igazából már betöltötte a szerepét a novellákban.

A regényben, hát esetleg Jaime esetében tudom elképzelni, amikor Kőszív úrnő elé kerül, de valahogy ott is kétlem. Szerintem már nem lesz hetek próbája. Legalábbis nem A tűz és jég dalában.

2022. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt igazából mi nem tudhatjuk, hogy Martin csak a novellához találta-e ki, vagy sem. Én pont inkább arra gondolnék, hogy a novellában való megjelenés előképként funkcionál, hogy regények olvasói ne lepődjenek meg, hogy honnan került elő hirtelen ez a hetek próbája változata a harc általi ítéletnek.
2022. szept. 5. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, bármi lehet.

Sok mindent el tudok képzelni igazából.

2022. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!