Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben kell valamilyen...

Sims 4-ben kell valamilyen mod ahhoz, hogy elvigyék és teherbe ejtsék az ufók? Tinivel is megeshet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, az alien pregnancy-re akkor van a legnagyobb esély, ha

- 22.00 és 4.00 között van kint

- Tudós karrierbe kezd

- A Logic skill legalább 7 és keresi az igazságot az obszervatóriumban


De ez valami kiegészítő vagy az alap játékban is elfordulhat? 😃



2022. nov. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer fordult elő, hogy kiküldtem csillagokat nézni a pasi simemet és elvitték az ufók, majd terhesen hozták vissza. Nem volt tudós és logic skill se volt magas. Tini elméletileg nem eshet teherbe a játékban.
2022. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.

Csak simán csillagokat nézett? 😮


Akkor mindenképpen kipróbálom. Ezek alapján van rá esély. És talán pluszt jelent, hogy űrhajós, maxra van fejlesztve az obszervatórium és maxon van a Logic skill.. na hátha.. 😂


(Kell hogy be legyen állítva a férfinél hogy tudjon szülni meg ilyenek vagy egy sima hetero férfi karakterrel is megeshet?)

2022. nov. 4. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyen speciális beállítás. Sima hetero böven elég. a lényeg hogy "kolbásza" legyen. :D xD Illetve igen. #1 jól írta. Este kell legyen és nem muszáj obszervatórium. Nekem anno elég volt 1 mezei távcső és nálam is azzal vizslatta a csillagokat. Alapjáték is böven elég ehhez. A Get To Work-be van amúgy is csak a tudós karrier.
2022. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És… hogy fog szülni? Nehezen tudom összerakni a képet egyébként. 🤣

A baba kék/zöld lesz és ennyi vagy van valami extra abban, hogy félig ufó?

Nincs semmilyen kiegészítőm vagy modom (amúgy is konzolon játszom, de ez remélem nem befolyásol semmit), úgyhogy igyekszem úgy izgalmassá tenni a játékot ahogy csak lehet. 😆

2022. nov. 4. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy zajlik mint a nőknél. 3 nap alatt nő a hasa csávónak is. Végén választhat hogy otthon vagy kórházba szül. Igen a gyerköc zöldike lesz ahogy a felnőttek is(de ezt elv lehet majd variálni késöbb?). De majd úgyis álcázni fogja magát ahogy a felnőttek is.
2022. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!