Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen távirányítású autót...

Milyen távirányítású autót ajánlotok 4 évesnek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne AA elemekkel működjön, hanem saját aksival, terepjáró, strapabíró kiképezés és nem túl drága, mert ugye még kicsi a gyermek. Nagyon sok mindent átnéztem már online, de nehéz tapasztalatok hiányában bármit is találni.
2022. nov. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Még ha maga az autó akkumulátoros is, a távirányítójába akkoris mindegyiknek elem kell, 2 vagy 3 db AA, vagy jobb esetben 1 db 9V-os ! Jobbat én se tudok mondani, nézz körül Árukeresőben, olvass róluk felhasználói véleményeket (amelyiknek van) !

Jó minőségben és nagyon jó terepjáró képességgel mondanám például az Overmax X-Monster 3.0-t, de szerintem az egyelőre még túl komoly, durva és drága lenne egy 4 évesnek!

2022. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szem-kéz koordinációja nagyjából nulla. Nem fogja tudni irányítani. Vagy előre/hátra fog menni falig/szekrényig, vagy egy helyben állni és "kanyarodni". És hiába mondod neki, hogy csinálja, nem fog menni neki. Inkább odamegy, irányba állítja és megint megy a falig. Esetleg ha rájön arra, hogy tud egyszerre is menni meg kanyarodni, akkor körbe-körbe fog menni - ha talál akkora helyet. Ha nem, odamegy, felemeli, irányba teszi, majd megint megy addig, amíg meg nem akad valamiben. Tapasztalat.


Persze, lehet, hogy ő jó szórakozásnak fogja tartani, de lehet, hogy nem. Plusz képesek arra, hogy hagyományos módon is játszanak vele, tologassák, ami a hajtást tönkrevágja. Utána meg hozza, hogy "nem akar menni, megszereled?" Fogaskerekek meg rottyon vannak. True story.


Az elemek miatt nem aggódnék, az elemtartó le van csavarozva, nem fér hozzá, hacsak nem szerez csavarhúzót. Bármelyik pár ezer forintos távirányítós autó megfelelő, előbb utóbb úgy is tönkrevágja. Kicsi még az ilyen játékhoz, de a te döntésed.

2022. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. A tapasztalat nem jó érv, mert nem minden gyerek egyforma! Az únokahúgom 2 hónap múlva lesz 4 éves, de születése óta a családban mindenki sokat foglalkozott vele, így nagyon okos, bármi akadályba ütközik, hamar megtalálja a megoldást!
2022. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!