Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire utal az, hogy engem...

Mire utal az, hogy engem NPC-nek neveznek?

Figyelt kérdés

Az NPC jelentésével tisztában vagyok: Non-Player Character.


Mostanában többször mondták már nekem, hogy én egy NPC vagyok, méghozzá nagyon jól programozott, nagyon jól álcázom, hogy az vagyok. És nem értem, hogy ezzel mit akarnak mondani nekem.


Ez mire utal? Miért mondják ezt?



2022. nov. 20. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha csaj mondta, akkor arra utal, hogy első ránézésre nem mondta volna meg rólad, hogy nőknél esélytelen figura vagy, de miután kiismert már látja, hogy incel vagy.
2022. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiúk mondták. Én is fiú vagyok.
2022. nov. 20. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az én környezetemben arra szokták mondani, aki nagyon gépiesen viselkedik, például minden sarkon megáll és pontosan 90 fokot fordul, kezét szakaszosan mozgatja stb.
2022. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez utóbbi lesz igaz az én esetemben.😆 Mert rám tényleg jellemző ez a magatartás, de nem érdekel különösebben.
2022. nov. 20. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
people who act as if they are being told by someone to act in a specific manner
2022. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a robotikus mozgás miatt, hanem a NPC csak azt tudja amit leprogramoztak, hogy tudja: azt a szöveget mondja, azt a mozdulatsort követi, azt a tevékenységet csinálja végtelenül ismétlődve.

Akit NPC-nek gúnyolnak, azt jelenti hogy semmi egyéni gondolata vagy érzelme nincs, mintha csak egy programként futna le az élete, és a jól betanított szöveg és viselkedés jellemezné, egyéniség nélkül.


Az, hogy ez igaz-e vagy sem, már más kérdés. Mindig vannak népszerű gúnyolódási témák, amiket megpróbálnak ráhúzni általánosítható dolgokra. Például amikor bejött a kifejezés, hirtelen minden idősebb emberrel el lett sütve az "ok boomer" szöveg, függetlenül attól hogy tettek-e érte. A kreténebbeknek csak az számít, hogy egy aktuális trend részesei lehessenek.

2022. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyetlen emberre szoktam ezt mondani, de csak azért, mert nincs önálló véleménye
2022. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A második válasz vonatkozik rám legjobban. Köszönöm a többit is!
2022. nov. 20. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
NPC-nek a jellemtelen, sablon embereket hívják mostanában.
2022. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!