Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresem egy régi számítógépes...

Keresem egy régi számítógépes játék nevét, valakinek rémlik? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

Nagyon rég játszottam vele de sok részletre emlékszem csak a nevére nem ami fontos lenne. A lényege az volt, hogy mi vagyunk egy pici helikopter és vagyunk egy pályán amin ha repül a pálya "széttörik" vagy "lebomlik" a helikopter alatt és minnél kisebb térbe kell bezárni az ellenségeket amik azt hiszem labdák voltak. Közben lehetett kapni bónusz időt amikor mondta hogy TIME férfi hang, meg kérdőjel ami lassította a játékost. És ha minnél kisebb térbe zártuk, akkor volt vége a pályának. A nevében lehet ezek voltak: air, force, extreme, valami hasonló és a végén x...bármi lehet de nem jut eszembe. Pár hónapja megtaláltam, de nem sokat játszottam vele és azóta feledésbe merült, mert riktán kerül elő. :( Képet is csatolok hátha úgy jobban elő ugrik valakinek, remélem nem vagyok egyedül aki játszott vele.

Itt a kép: [link]

A nyilak mutaják, hogy halad a helikopter (nincs több helikopter, csak egy csak próbáltam mutatni) és úgy töri meg a pályát, bezárva a labdákat. A barna az a pálya maga. Letölthető játék egyébként.



2022. nov. 27. 08:24
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez nekem inkabb a regi tankos jateknak tunik


[link]


gondolom annak valami klonja lehet

2022. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leírom magamnak későbbiekre, megtaláltam :D.

AirXoniX a neve.

2022. nov. 27. 08:59
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 nem tunik rossznak

"Tetris kigyo" jatek klon is inkabb tehat, az amugyis egy jo jatek


mert volt valami ilyen jatek is ami hasonlitott ehhez a kigyo teruleteket foglalt el igy


Xy4

2022. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Ez inkább egy rajznak tűnik.
2022. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem ismerem ezt a játékot.
2023. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!